Patch.Atd Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Frei
Pohlaví: Nespecifikováno

Patch.Atd  Vyřešeno

Příspěvekod Frei » 17 črc 2004 17:03

Nainstaloval sem Enter The Matrix A nevim jak mam zistit verzi kterou mam a jeste mi nejde nainstalovat patch 1.51 ani patch 1.52 jinak mi de hra v pohode diky

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 17 črc 2004 22:23

Čau,
tohle budou nejspíše vědět hráči Matrixu - já se mezi ně neřadím..v recenzích dostala tahle gamesa spíše průměrné ohodnocení. Jinak verze většinou bývá zobrazena v úvodním menu hry nebo při jejím spouštění nebo v nějakém textovém dokumentu. Zkus na to mrknout..

P.S. příště poprosím psát k jednomu problému pouze 1 příspěvek - díky

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 17 črc 2004 22:35

Dle mého názoru ta hra opravdu za moc nestojí.
Svýho času mi ale místo na disku zabírala. Patch 1.52 sem aplikoval bez sebemenších potíží. I když už je třeba jednou nainstalovanej a pustíš ho znovu, napíše že instalace proběhla úspěšně.
Kde se dá zjistit aktuální verze taky netuším, ale můžeš to poznat podle obrazovky s nastaveníma, co se pokaždý spouští před vlastním spuštěním hry. V původní verzi byla větší jak ve verzi 1.52. Ta s patchem 1.52 je celá černá, předtím byla tuším trochu světlejší. Dal bych screenshot, ale to bohužel nende :)). Abych byl co nejpřesnější, můžu maximálně uvést rozměry okna. Pokud sou 516x500 bodů, máš verzi 1.52.

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Ltb » 20 črc 2004 12:03

V co nejbližší době bude možné přikládat k příspěvkům menší soubory...takže i screenshots 8)

Frei
Pohlaví: Nespecifikováno

Screen

Příspěvekod Frei » 20 črc 2004 13:40

hele dik moc jen se chci jeste zeptat cim se dela v enter the matrix screenshot diky

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 20 črc 2004 17:10

Jen jeden screenshot klávesou Print Screen ti asi nestačí, co? :-)
V těhle případech si vždycky vystačím s IrfanView. V nabídce Options->Capture/Screenshot je nastavení automatického snímání obrazovky. Můžeš buď klávesovou zkratkou, nebo v pravidelných časových intervalech. Nastavíš si co potřebuješ, Irfan minimalizuješ, pustíš gamesu a můžeš screenshotovat vo sto šets ;o))
P.S.: Pokud náhodou neznáš IrfanView, můžeš ho stáhnout na http://www.irfanview.com
Samozřejmě existuje i čeština, ale protože každej autor má nabídky přeložený jinak, píšu radši jak je to v originále...


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů