Stránka 1 z 1

jak udělat vlastní herní engine ??????

Napsal: 20 říj 2012 17:25
od seznam88
jak mám udělat vlastní herní engine VLASTNÍ NÉ ŽE MI NĚKDO BUDE DÁVAT UDK DEVELOPMENT ENGINE NEBO GAME MAKER !!!!!!!
třeba sem viděl že jedna amaterská firma albisoft si udělala na svojí hru řež vlastní herní engine prosím poradte předem dík za odpověd

Re: jak to udělat ??????

Napsal: 20 říj 2012 17:30
od guest
Vítej na PC-Help!

Myslíš že na to máš, když neumíš ani pořádně napsat otázku a nadpis podle pravidel?

Re: jak to udělat ??????

Napsal: 20 říj 2012 17:33
od Layo
Radši se o to nesnaž, další dítě co si myslí bůhví co...

Re: jak to udělat ??????

Napsal: 20 říj 2012 17:35
od seznam88
prominte za ten nadpis a proč sem pořádně nenapsal otázku ja se vás normálně zeptám a vy mi tady nadávate nic ve zlim

Re: jak to udělat ??????

Napsal: 20 říj 2012 17:37
od domitea
1. Pravopis a vyjadřování je hrůza-

2. opravdu se ti chce napsat něco kolem 20000+ řádků kódu ? :lol:

Re: jak to udělat ??????

Napsal: 20 říj 2012 17:42
od guest
Jistěže nic ve zlým :smile: ale kdyby si četl pravidla nenapsal bys jak to udělat ??????, ale našel bys vhodnější nadpis.

Tyčku jsi si nasadil opravdu vysoko a při tom nenapíšeš otázku bez chyb. A o tom to programování je, je to o přesnosti mj., kde se chyby neodpouštějí. Ale netrap se tím, protože na tvoji otázku je jenom jedna odpověď - naučit se programovat.

Re: jak udělat vlastní herní engine ??????  Vyřešeno

Napsal: 20 říj 2012 17:45
od seznam88
ok dobře příště budu psát vhodnější nadpis a naučím se třeba i programovat :D no nic dám vyřešeno příště se budu ptát lépe :)

Re: jak udělat vlastní herní engine ??????

Napsal: 20 říj 2012 17:53
od Pic
Co jsi čekal? Návod jak na to? Jediná správná odpověď na Tvůj dotaz je, učit se programovat a až budeš kvalitní programátor, tak se do toho pustit. Je to však pouť na dlouhou trať a tam platí stále učit se a vydržet.