rozbalení .uif a následná práce s ním

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 13 pro 2007 00:15

X píše:Ultra ISO zvládne prakticky všechno, tím ale nechci říct, že nejsou potřeba cracky. Ale kopii udělá, možná až na pár starších cd s exotickými ochranami, které se už ani myslím nepoužívají.


.uif ale nedá. To je právě specialita MagicIso.

memphisto: nějak mi nejde do hlavy celá ta procedura, co to má obejít? Kdyby ti to dal normálně ve formátu .iso, co by se stalo? No a pokud je to multilicence, proč ti nepůjčí origoš CD (že škrábeš média byl nepovedený vtip :wink: )?

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 13 pro 2007 00:25

ono kdyby se to hodilo do iso rovnou a z něj by se to instalovalo tak by to pak asi chtělo crack, ale to je originál. to mi jen vypálil, vyzkoušel v jeho booku jestli jde a dal mi to. vidíme se jednou za rok a to DVD by mi asi na tak dlouho nepůjčil a poště nevěří.když rozbalím to uif tak jsou tam nepoužitelné soubory k instalaci (viz. screen 1) když ale vytvořím iso tak v něm jsou ty samé soubory. co jsem se dočetl k tomu isobusterovi, tak je na záchranu poškozených dat z DVD a vytáhnutí dat z poškrábaných DVD.vypadá,že ty data jsou na tom DVD záměrně poškozena a pak se opravují pomocí toho isobustera,ale mě to nějak nepomáhá.

http://www.sw.cz/multimedia/vypalovani- ... isobuster/
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 13 pro 2007 01:58

Tak to bude ono, .uif zvládá ochranu, .iso ne. Zkus to vypálit rovnou z MagicIsa, uvidíš, co to udělá.

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 13 pro 2007 08:52

Nj tak to nefunguje. Ja jen rikal ze jsem to nekde cetl. Sam jsem videt UIF pred mesicem poprve a uz ho tu nemam tak jsem nemohl odzkouset. Kazdopadne MagicISO to proste zvlada tak bych to udelal pres nej no :)
Obrázek

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 13 pro 2007 09:01

jj hned to vyzkouším, jak dojdu ze školy, ale jak už jsem napsal,když použiju jen magiciso tak z toho dostanu soubory,které jsou nepoužitelné pro instalaci.

//EDIT tak taky nepomohlo.kdyby někoho ještě něco napadlo tak dejte vědět.asi si stáhnu nelegal a hodím tam legální číslo,nalepím samolepku a bude to ok.
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Notebook kancelářská práce
    od Leopoldkol » 20 úno 2024 21:23 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    1058
    od Leopoldkol Zobrazit poslední příspěvek
    20 úno 2024 22:39
  • 220nitů a 400 nitů internet a práce
    od p3v4x » 05 lis 2023 12:33 » v Problémy s hardwarem
    1
    1186
    od Kuba5 Zobrazit poslední příspěvek
    06 lis 2023 09:29
  • Programování pro žáky zš - záverečná práce
    od AlastorM » 20 dub 2024 21:19 » v Vše ostatní (z oblasti IT)
    0
    5362
    od AlastorM Zobrazit poslední příspěvek
    20 dub 2024 21:19

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů