Exception EAcessViolation in module ExclusivePsIMF.exe at 00000000.

...

Moderátor: Mods_senior

JABUKO
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Exception EAcessViolation in module ExclusivePsIMF.exe at 00000000.

Příspěvekod JABUKO » 19 kvě 2020 11:49

Dobrý den,

nesetkal se někdo s hláškou: " Exception EAcessViolation in module ExclusivePsIMF.exe at 00000000. EAcessViolation at adress 0000000. Read of address 0000000."

Používám Windows 10, hláška se objevila, jak to bývá, z ničeho nic. A vypadá to, že na funkčnosti PC se (zatím) neprojevila. Zkoušel jsem to obejít přes starší bod obnovení, ale nepovedlo se. Problém přetrvává.

Díky za každou radu. Podotýkám, že jsem v tomto směru úplný tupan, takže odborné výrazy co s tím asi hned na poprvé nepojmu :crazy:

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Exception EAcessViolation in module ExclusivePsIMF.exe at 00000000.

Příspěvekod Pic » 19 kvě 2020 14:01

Jestliže se tato chyba objevila po aktualizaci Windows, tak si ověřte že ovladače k jednolivýn zařízením (grafická karta, zvuková karta, tiskárna atd) jsou od výrobců zařízení a ne upravené aktualizaci Windows. Případně je aktualizujte.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Petrknee
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Exception EAcessViolation in module ExclusivePsIMF.exe at 00000000.

Příspěvekod Petrknee » 22 kvě 2020 16:18

Když si otevřeš správce úloh (CTRL+Shift+ESC), pravděpodobně zjistíš že jde o okno aplikace IOBit Malware Fighter - to byl můj případ.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů