Píseň v suno ai

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
pidlo
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1271
Registrován: 15 úno 2012 18:10
Bydliště: Boskovice

Píseň v suno ai

Příspěvek od pidlo »

Ahoj mohl by mi někdo poradit?
Je tu někdo kdo se orientuje v suno AI?
Je to generátor hudby.
Podařilo se mi muzikální, temné fantasy, hospodský popěvek, námořnická, ale teď dělám něco jako rychlejší indiánskou modlitbu. A přes všechny útrapy se mi nedaří tomu ai vnutit aby zpívala jen dívka. Když ho přesvědčím že to je spíš ukolébavka tak je to zase moc pomalé. I když dáme fo promptu sólo 16 letá dívka žádné pozadí a nástroje tak je z toho buď popík nebo mi tam coe bubny což ještě jde nebo vokály do pozadí nejhorší je že mi tam cpe elektronické pozadí které tam ale vůbec nechci. Už si v celku nevím rady.
Nemáte tip jak to obejít?
Mám pouze free verze. Podotýkám s češtinou si umí poradit. Dělám si písně pro dokreslení kampaní v TTRPG.
Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1895
Registrován: 22 bře 2016 16:18

Re: Píseň v suno ai

Příspěvek od HelFix »

Zkus pro promptování promptcowboy.ai
Napíšeš svůj prompt a on ti ho vylepší, napiš tam, že je to pro suno ai.
Uživatelský avatar
pidlo
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1271
Registrován: 15 úno 2012 18:10
Bydliště: Boskovice

Re: Píseň v suno ai

Příspěvek od pidlo »

HelFix píše:
30 kvě 2026 14:30
Zkus pro promptování promptcowboy.ai
Napíšeš svůj prompt a on ti ho vylepší, napiš tam, že je to pro suno ai.
Dík kouknu na to
SGvagon
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 289
Registrován: 25 lis 2012 21:45

Re: Píseň v suno ai

Příspěvek od SGvagon »

V nové verzi 5.5 stačí napsat do stylu Woman singer a bude ti zpívat pouze žena :-) .
Uživatelský avatar
pidlo
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1271
Registrován: 15 úno 2012 18:10
Bydliště: Boskovice

Re: Píseň v suno ai

Příspěvek od pidlo »

SGvagon píše:
03 čer 2026 19:11
V nové verzi 5.5 stačí napsat do stylu Woman singer a bude ti zpívat pouze žena :-) .
5.5 je placené. Mám pouze free.
SGvagon
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 289
Registrován: 25 lis 2012 21:45

Re: Píseň v suno ai

Příspěvek od SGvagon »

I tak by to mělo fungovat i na starších verzích. Koukám na svoje prompty a někde jsem pro vynucení pouze mužského nebo ženského hlasu využil "female singer, male singer" . Každopádně osobně doporučuji si zaplatit alespoň na jeden měsíc PRO verzi a vyzkoušet aktuální verzi 5.5 . Osobně jsem čuměl jak už dokonalé to je, rozumí to všemu co tomu napíšu. Chci živý koncert s publikem? Něco ve stylu Star Trek znělky? Nebo něco alá Pán Prstenů? Absolutně žádný problém a dechberoucí písničky.
Do PM zasílám některé ukázky :-) .
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Příspěvky: 9708
Registrován: 31 srp 2004 17:25
Bydliště: Praha

Re: Píseň v suno ai

Příspěvek od mmmartin »

pidlo: Necituj předchozí příspěvek, okno pro odpověď se otevře po po kliknutí na tlačítko Odpovědět.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Zpět na „Vše ostatní (sw)“