Lag compu Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Jimmy Hendrix
Pohlaví: Nespecifikováno

Lag compu

Příspěvekod Jimmy Hendrix » 21 lis 2004 17:27

Zdravím všschny dobré duše, kteří se mi budou snažit pomoci. Po naformatování jsem nainstaloval WIN XP a vše bylo v pořádku. Jenže po zapnutí internetu mi asi po pěti minutách vždy zamrzne PC. Chtěl bych vědět jestli jste se s tím už někdo setkal. Mám internet expres a když se nepřihlásím tak PC chodí naprost v poho. Pls help. Jo ještě jeden problém. Zezelená mi monitor jako bych se na něj díval přes zelený brýle. Dík za jakoukoliv pomoc zkusím vše.

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 lis 2004 17:33

Pokud se takhle chová po připojení na internet,mohl by to bejt nějakej vir. Nainstaluj všechny záplaty, projeď to antivirem, SpyBotem, Ad-awarem a dej vědět, jestli něco pomohlo...

Jimmy Hendrix
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Jimmy Hendrix » 21 lis 2004 20:20

Vypadá to, že to bude OK už to chodí docela dlouho a zatím žádný problém. S tou zelenou obrazovkou by jste náhodou něco něvěděl. Bojím se, že by mohl být monitor kaput. Už má přece jenom něco odkroucenýho.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 lis 2004 20:48

Co přesně ten monitor dělá? To zezelená pokaždý, když chvilku běží, nebo jen občas? Jestli to dělá pokaždý, dalo by se možná hnout s vyvážením barev. Jestli jen občas, tak v novějších ovladačích by se mělo dat nechat uložit víc profilů, takže vždycky když by se to zhoršilo, mohl by ses přepnout do dalšího... Jinak na vině bude nejspíš opravdu monitor, grafika si myslím že by to snad dělat neměla. Možná kdyby se přehřívala :?:

Jimmy Hendrix
Pohlaví: Nespecifikováno

  Vyřešeno

Příspěvekod Jimmy Hendrix » 22 lis 2004 17:46

No právě jenom někdy. Někdy chodí normálně pak zezelená a potom se za někajou doubu zase vrátí do normálu a tak to věčinou už vydrží

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 22 lis 2004 19:42

Další možnost zelenání je vadný kabel k monitoru (barvy jdou do monitoru po složkách a zelená je jednou z nich). V řadě případů mi stačilo zkontrolovat, zda je konektor na kabelu monitoru řádně zasunutý v grafické kartě a raději i zajištěný šroubky, zda není "potrhaný" tišťák v místě, kde je do graf. karty zapájený konektor, případně zda závada nemizí při ohýbání kabelu v místě kde kabel "mizí" v monitoru a v konektoru. Pokud závada přichází a zase mizí skokem, nevypadá to na závadu uvnitř monitoru - i když vyloučit ji taky nelze. :mad:

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Rimmer » 22 lis 2004 23:45

U nás v práci máme jeden monitor a ten neumí červenou...skoro jsem se až divil, jak vypadá takový obraz bez červených barev..

Problém zelené obrazovky bych viděl tak, že zřejmě zlobí monitor nebo (jak bylo psáno - kabel). Co zkusit do moniotru (ihned co zezelena) mírně bouchnout?? Někdy to člověku i pomůže 8)

Jinak to, že by se přehřívala grafika bych vyloučil..
Rimms


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů