zvukovka s rádiem Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Lion
Pohlaví: Nespecifikováno

zvukovka s rádiem

Příspěvekod Lion » 21 lis 2004 19:04

ahoj
mám zvukovou kartu s rádiem, ale nemám program pomocí kterého bych rádio poslouchal, neví někdo o nějakým prográmku.
díky

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 lis 2004 20:54

Určitě se najde i univerzální soft, kterej bude pracovat s víc radiokartama, ale nebylo by nejjednodušší mrknout na web výrobce oný zvukovky? Něco tam mít musí... Btw: Co je to za zvukárnu?

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Radiator

Příspěvekod Cybercom » 21 lis 2004 22:00

Já používám univerzální program Radiator.
http://www.slunecnice.cz/product/Radiator/Program
http://www.flesko.cz/radcz.htm
Mám samostatnou radiokartu. Ale dost mě zklamala, protože u nás v kopcích jsem chytil jen Český rozhlas 1 Radiožurnál a Impuls (ty měly nejsilnější signál). Tak jsem koupil dražší, lepší, novější kartu a přidala se ještě Frekvence 1. Napojil jsem na to teda obrovskou VKV anténu a rozdíl žádnej. Samozřejmě jsem zkoušel jak orig. soft., tak jiný a bez výsledku. Přitom na věži nebo dokonce i v autě chytnu okolo 25 stanic. Takže už žádnou radiokartu nechci, je to nefungující krám. A ať mi někdo neříká, že je to anténou, softwarem nebo ovladači. Anténa měla na dýlku tak 3 metry a na šířku metr a byla 10 metrů nad zemí a nic. Vyzkoušel jsem veškerý dostupný SW a dvě různé karty.
Potom napiš, jak ti to hraje.
Jiří Škorec

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod Rimmer » 22 lis 2004 23:11

Možná signál ruší počítač...vůbec bych se tomu nedivil. Já poslouchám rádio po internetu a nemohu jinak než doporučit 8) Máte-li tu možnost..
Rimms

Uživatelský avatar
Cybercom
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 254
Registrován: únor 04
Bydliště: Jílové u Děčína
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Cybercom » 24 lis 2004 01:52

Možná to ruší, ale když byla anténa venku?. Rádio přes internet je dobrá věc. Doma přes modem je to sice o ničem, ale když jsem byl v Německu 1000 km od domova, bylo pěkné poslechnout si severočeské regionální rádio.
Jiří Škorec


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů