Stránka 1 z 1

Sekání facebooku - hlavně v opeře

Napsal: 05 dub 2013 16:03
od king-surf
Zdravím všechny.

Můžou to být tak 2-3 měsíce, co jsem si po cca 2 letech používání chrome (SPOKOJENOST!!!! mnoho usnadnění pro mě) nainstaloval a začal používat Operu, kvůli facebooku, který se mi na Google Chrome neskutečně hryzal, prostě sekal, najedu na jméno v chatu, sek, objeví se bílé okýnko (jakoby vizitka) SEK a pak už naskočí konečně i profilová fotka u vizitky... jen příklad toho, jak se to seká, prostě při veškeré činnosti na FB.

U chrome jsem to řešil totálním výmazem cookies apod., pomohlo nevím jestli na pár desítek minut nebo pár hodin. Ale po chvilce začalo, tak jsem zůstal u opery, spokojen a smířen s novým kamarádem :bigups: jenže po nějaké době, instalaci ADblocku a cleanpages (adblock i ve chrome, cleanpages jen v opeře) se začal facebook nevydržitelně sekat i v opeře.

Situace je následující. Facebook a internet, čteníčko = OPERA, pracovní věci Chrome (vyhovuje pro moje pracovní věci, opera nikoliv a zase naopak) Ale už jsem se zabydlel v opeře a vím, pokud začnu používat čistě jen google chrome, začne se to tam sekat taky. Zůstávám proto u OPERY a prosím vás o radu, jak se toho zlomyslného sekání zbavit.

Našel jsem na toto dotaz na pchelpu(nedořešen-škoda odkazovat) i na opera webu (nedořešen-jen pro zajímavost "Ví se o tom, je to nahlášené a pracuje se na tom" :lol: ).
http://www.operacesky.net/forum/viewtop ... 847#p53847


//edit
nastávají i desetivteřinové chvíle, kdy se nic neseká, třeba teď ale to možná nebylo ani těch 10...

Re: Sekání facebooku - hlavně v opeře

Napsal: 06 dub 2013 10:15
od king-surf
tak asi se mi bude sekat do doby, než si koupím jiný počítač...