Stránka 1 z 1

Program na změnu písní ve filmu

Napsal: 09 dub 2014 22:55
od jay-dee
Ahoj...

Rád bych našel nějaký program (zdarma... :D ) v kterém by bylo možno vytáhnout z filmu písničku - nikoliv mluvené slovo a nahradit píseň jinou...Existuje něco? Poraďte pls...

Re: PROGRAM NA ZMĚNU PÍSNÍ VE FILMU

Napsal: 09 dub 2014 23:07
od Scofield_CZ
Tak o ničem takovém jsem nikdy neslyšel. Šlo by to tehdy, pokud by jsi měl projekt filmu z nějakého renderovacího programu. To by šlo, ale to asi těžko seženeš. :D

Ale je možné, že nějaký takový program být může, ale opravdu jsem nikdy nic takového neslyšel a nemyslím si, že by ani byl. :D

Re: PROGRAM NA ZMĚNU PÍSNÍ VE FILMU

Napsal: 09 dub 2014 23:10
od Kim Spotcom
Wow, ty o tom píšeš, jako kdyby šlo o nějaký jednoduchý úkon. Nejdřív z filmu získáš zvukovou stopu (ffmpeg -i soubor -c copy zvuk.$$$, kde $$$ bude nejspíše aac - jde o to, že při -c copy (kopii streamu bez reencodingu))je potřeba specifikovat vhodnou příponu příslušnou danému formátu- nejspíš aac nebo m4a,...)

Po úpravě zvuku *(popsáno dále) tam zvukovou stopu opět vložíš (fffmpeg -i soubor -c copy - zvuk -c copy -map 1:1 vysledek.mp4 - psáno z hlavy)

úprava zvuku je jádro problému - hlas a zbytek nelze oddělit 100%, jsou na to různě více méně kvalitní filtry. Po tom, co extrahuješ hlas a uložíš si najdeš jiný song, vložíš na to místo (nahrazení ,nikoli mixing - analogie zvzukové průhlednosti). A na to místo tentokrát vložíš (tentokrát mixing) hlas. a máš výsledný zvuk.

EDIT: jo ty píšeš písničku...Stačí prosté nahrazení daného zvukového úseku jiným? Jak ta zvuková oblast složená? Jsou v té písničce hlasy? Jsou ve zbytku hlasy? Jsou v daném úseku nějaké jiné zvuky filmu (bez písničky)?

Re: PROGRAM NA ZMĚNU PÍSNÍ VE FILMU

Napsal: 09 dub 2014 23:18
od jay-dee
Neřekl jsem, že by to bylo jednoduché. Jen mě zajímalo, zda by to šlo a eventuelně poradit nějaký prográmek, který by mi s tím pomohl. Je to jen tak ze srandy...:-D A neříkám nic o 100% kvalitě - když to bude ke zkouknutí, tak to bude fajn. (kvalita něco jako 2 hodinový film .avi 690MB - :lol: