Stránka 1 z 1
Nastavení Ccleaneru
Napsal: 13 črc 2014 10:28
od RitterQa
Zdravím,
všimla jsem si, že u CCleaneru nemám všechny položky zatrhnuté. Mohu je všechny zatrhnout a neobávat se, že smažu něco, co bych neměla?
Re: Nastavení Ccleaneru
Napsal: 13 črc 2014 10:31
od wattmetr
Jestli si nechceš přidělat potíže, nech to nastavené zatím tak, jak to je a dokud nebudeš o tom více vědět, nezatrhuj nic navíc. Pokusím se Ti nějaký "Návod" najít.
Takže tady něco máš:
viewtopic.php?t=5130 jen si dovolím zdůraznit z tohoto návodu jednu větičku
Měnit by se ale měla pouze nastavení, kterým uživatel rozumí. Jinak hrozí smazání důležitých souborů!
Slušný návod najdeš i zde
http://www.uloz.to/xi1V3Zj/ccleaner-podrobny-navod-pdfJinak si dej do Googlu "návod ccleaner" a vyběhne Ti toho mraky.
Jen to používej s rozumem 
Re: Nastavení Ccleaneru
Napsal: 13 črc 2014 10:58
od dadlou
Zdravím já pužívám nastavení, CCleaneru dle obrázků.
Složka Windows:
Složka aplikace:
Vše zatím funguje bez porblémů.
Re: Nastavení Ccleaneru
Napsal: 13 črc 2014 11:02
od jaojao
Ono také záleží na verzi CCleaneru ..
Re: Nastavení Ccleaneru
Napsal: 13 črc 2014 11:04
od wattmetr
Nastavení od dadlou není špatné, ale přesto je tam nebezpečí toho, co jsem ocitoval červeně v mém předchozím příspěvku!
Ano, i na verzi záleží, ale těch už je tolik, že se v tom nikdo nevyzná. Je třeba si přečíst (pokud je to možné) poznámky k poslední verzi, ale stejně to moc neřeší. Ten základ CCleaneru pořád zůstává.
Re: Nastavení Ccleaneru
Napsal: 13 črc 2014 13:40
od richchie
Udržovat aktuální verzi a nechat nastavení od výrobce.Jednou za čas pročistit trochu víc.
a pro běžného uživatele to plně stačí.A programy,které se spouští po spuštění a budeš je chtít upravit tak to už musíš podle sebe,co ti bude vyhovovat.Mě třeba na sedmičkách startuje jen internet security-klávesnice-sidebar-ovladače grafiky a barevná úprava monitoru.Ty,protože budeš mít úplně jiný hardware+software tak musíě nastavit podle sebe.