Potisk cd/dvd-Problem vyřešen Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Bonko
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Potisk cd/dvd-Problem vyřešen  Vyřešeno

Příspěvekod Bonko » 12 srp 2007 22:58

Mám proplem koupil jsem si multifunkcní cannon MP 600,a byl ktomu dodan sowtvare na potisk cd/dvd(cd-Label print) a ten ma pouze dve sablony na minidisk a normal cd/dvd ale pri po tisku mi vzdy zustane 5mm od stredu bili a 3mm od okraje a navic je vanglictine a dost moc mu nerozumim.Jde mi celkem o to abych mohl potisknout cely cd a tak si mislim ze je to softwarem nebo sablonamy.Poradte mi prosim nejaky ktery by to dokazal a s tim mim zarizenim fungoval ponevac uz jsem viskousel ledas cos za software ale vzdycky bud nefungoval s moji cannon mp600 nebo proste to potiskl uplne sejdrem.Na jinych forech jsem cetl ostejnych problemech, ale ze bych ziskal nejaky odpovedi to ne,jenom to ze potisknout de cely,ale uz ne jak a cim uz jsem celkem zoufaly uz se mi pri skouseni lecjakych softwaru podarilo ruzne vselijak potisknout sejdrem dost cd/dvd.A tak to proste nejde nebo prijdu na mizinu.Chtel bych to aspon viuzit.Proto vas zadam jestli byjste mi nemohli poradit co delam spatne nebo cim to je.Nebo aspon nejake navrhy na software ktery s tim pracuje.(jo a v tom programu co byl u toho nelze upravovat velikost sablon)Predem diky za pomoc.
Naposledy upravil(a) Bonko dne 13 srp 2007 21:46, celkem upraveno 2 x.
Hodně štěstí a trpělivosti

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 13 srp 2007 00:09

Design Pro 2000 - Perfect Print Out Zweck Form - spousta funkcí, tisíce šablon, jdou upravovat,anglicky, velikost: 1 cd

CDR Label - tiskne obaly s výpisem (automaticky) obsahu cd

Acoustica CD-DVD Label Maker 3.03-ke tvorbě vlastních potisků na CD-DVD disky a krabičky. Automaticky importuje seznam skladeb z programů Acoustica MP3 CD Burner, WinAmp, Easy CD Creator.exe

CD Box Laberer Pro 1.42.zip

Cover Pro 7.0.zip

DVD Cover Printer v1.2.0 SW 4MB vytvářeč obalů na DVD.EXE

Easy Cover.exe

Label + Envelope Designer Plus 2000.4.0.0-Program umožňuje rychlé a snadné vytváření štítků, obálek, pohlednic, obalů na CD.exe

RS CD Labels 4.05-pomáhá při vytváření obalů a štítků na CD.zip

SureThing CD Labeler 3-11 Deluxe.exe

Bonko
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Bonko » 13 srp 2007 16:00

Problem stale neviresen,stale skousim ruzny software.Tady pisu programy ktere jsem zatim oskousel ale nebudou tam komplet vsechny,ponevac vetsinu sem skousel jeste nez sem vas zadal o pomoc od te doby si je zapisuju. CD Label Desinger,cdr Label7.1,Easy cover print3,Nero6 cover desinger,Popisovac cd/dvd3,Printer,Sure thing labeler v5.0,Akustica label marker1.42,a to je zlomek.Ted momentalne skousim Akustica label3.08 ten by to pry stou mou cannon mp600 mel umet.Ostaní programy ktery jsi mi napsal a nejsou vipsany jsem nestacil prozatim sehnat,ale stale je schaním.Mohl bys popripade nejake odkazy aspon na trial verze nebo kde bi se dali nalezt predem dik.(kupovat je nema smysl kdyz nevim jestli budou fungovat) diky moc za pomoc.
Přílohy
DVD.JPG
Zde prikladam muj problem potisku
Hodně štěstí a trpělivosti

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

nelegalni

Příspěvekod Owner » 13 srp 2007 16:10

To co vypalujes je nelegalni ,z toho obrazku jde poznat, ze je to S.t.e.a.l.k.e.r. Shadow of Chernobyl =neni freeware ale placeny tak bych to radsi neukazoval
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Bonko
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Bonko » 13 srp 2007 18:16

Samozrejme ze vim ze vypalovani ruznych autorizovanych produktu je nelegalni a ze je to stalker,jenomze chlapce to bych ho musel nejdriv vlastnit a myt vypaleny dokaz mit to!(sou prazdny:))A navic pokud vim je jedna zalohovana kopie povolena zalezí na virobci smlouve atd.takze si nech ty plky,ja nejsem jak ty,ze hned nekoho napadam.(Vubec me neznas).Ja skousim jenom co to umi a jak se to dela jestli je to knecemu dobry,a nebu tady x hodin vytvaret nejaky potisk ktery mi to stejne nepotiskne.Je pro me jednodussi kulatej obrazek kterej se mi podarilo stahnout znetu na potisk coz(je tvuj zminovany stalker) nez zacnu vubec neco delat.A jstli mi neumis pomoci tak nevim proc mi sem neco pises,kdyz to neni k veci.Ja si umím koupit orig.hru taky uz jich mam X jenom si delam zalohy dat,kdyby se mi skurvil original tahle priloha je pouze priklad.Nechapu tyhle namysleny lidi.Chtel bych proste normalne tisknout na zalohy atd co si vytvorim ale aj ty jednoduchy tvorby.Sou uplne stejne jako to co jsem prilozil.
Hodně štěstí a trpělivosti

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Potisk cd/dvd

Příspěvekod krtenek » 13 srp 2007 19:03

Bonko píše:a byl ktomu dodan sowtvare na potisk cd/dvd(cd-Label print) a ten ma pouze dve sablony na minidisk a normal cd/dvd
Takže já mam Canon Pixma IP4200 a používám taktéž CD-Label Print. Pokud se program nějak nezměnil, všimni si, že aktuální šablonu můžeš upravit (dle rozměrů potisknutelné oblasti média) nebo si sám vytvořit novou. A to je celej trik. :wink:

Bonko
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Bonko » 13 srp 2007 21:44

Díky moc ja si toho nevsiml,problem viřešen. :D
Hodně štěstí a trpělivosti

Uživatelský avatar
krtenek
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1955
Registrován: květen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod krtenek » 14 srp 2007 14:16

:banana: :profi: :wink:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    2390
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1449
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1831
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • Problem s Cat6a a 5e
    od bugs » 19 čer 2023 15:37 » v Sítě - hardware
    9
    2040
    od bugs Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 18:39
  • Problém s USB - C (sluchátka)
    od ml3rax » 06 črc 2023 14:43 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    1
    1732
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    06 črc 2023 15:33

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů