muzika

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Tony.Dac
Level 2
Level 2
Příspěvky: 220
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

muzika

Příspěvekod Tony.Dac » 25 srp 2007 11:30

známej se mně ptal jestli jde oddělit z nahrávky třeba bubny nebo kytara
myslím si že to nejde ale slíbil jsem že se zeptám tak se ptá jde to?
pokud ano v jakým programu dík

Reklama
Uživatelský avatar
Lowec
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 330
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Lowec » 25 srp 2007 11:38

nikdy se mi to nepodarilo 100%, ale delam to ve Virtual DJ

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 25 srp 2007 13:12

Částečně, potlačením určitých frekvencí, výsledek je nepoužitelný. Je to stejný jako u karaoke.

Uživatelský avatar
Tony.Dac
Level 2
Level 2
Příspěvky: 220
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Tony.Dac » 25 srp 2007 17:58

Díky program jsem stáhnul ale on by potřeboval ještě s ty hudby odďelit i hudební nástroje
To je tak počítač má 14 dní a má představu že to dovede vše na co si vspomene :bigups:

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 25 srp 2007 23:33

Moc kouká na různé filmy, kde předvádějí různá kouzla na PC. Některá jsou reálná, ale uvedené programy pro obyčejného smrtelníka jsou nedostupné. Jiné jsou jen fantazií filmařů.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 26 srp 2007 08:07

Jak psal Pic. Měl jsem tu několik free programů, ale neuměl to ani jeden, sice ty nižší frekvence potlačíl, ale neodstranil. To se týká i těch vysokých f (sólovka). Ono to trochu potlačí, ale je to neposlouchatelný. Ale narozdíl od Pic si myslím, že takový programy jsou - ale asi bychom na ně neměli koruny. Když koukneš na slunečnici.cz - studnu.cz - stahuj.cz apod. tak tam něco najdeš, ale je to k ničemu. To by musel být nějaký profi program, který by ty nástroje uspořádal do jednotlivejch stop a ta pak opravdu uměj jen ty studia.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 26 srp 2007 10:31

V předchozí odpovědi jsem hovořil nejen o programech na úpravu zvukových souborů, ale i o ostatních činnostech na PC. Pokud jde o akustiku, tak každý hudebník ví, že charakteristika tónu jednotlivých hudebních nástrojů, je dána i obsahem harmonických a subharmonických tónů. Jinak řečeno kmitočtově se harmonické a subharmonické kmitočty jednotlivých nástrojů překrývají a tedy při odstranění jednoho nástroje, se zákonitě odstraní přinejmenším i část kmitočtového spektra nástroje jiného. Jistěže existují kvalitní programy na práci se zvukem, ale domnívám se. že jsou skutečně pro normálního uživatele nedostupné, nejen pro jejich cenu.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 26 srp 2007 15:25

Jako polomuzikant cítím povinnost do tohoto vstoupit. Mohu jen potvrdit, že profi SW pro studia je drahota sama a když jsem před lety sehnal z Ruska lisované CD "[Vsjo, dlja raboty sa zvukom]", za třicet dolarů, plné profi softu v cenně převyšující třičtvrtě mega v korunách, nestačil jsem se divit. Nikdy jsem však nenarazil na program, který by uměl vypreparovat jakýkoliv nástroj v přijatelné kvalitě, pro další studiovou práci. Žádný skutečný muzikant by s takým programem nikdy nepracoval, on si potřebný nástroj s potřebnou melodií nahraje ve studiu. A když to technicky nezvládne, pozve si kolegu, který to bude umět zahrát. Netvrdím však, že podobné programy neexistují, jejich nasazení bude však na poli policejní práce k odfiltrování hlasu od okolních ruchů.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů