Web browser-OS Chrome Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Web browser-OS Chrome

Příspěvekod karlos » 03 úno 2019 09:40

Přátelé aplikací znalí...
Potřebuji webový prohlížeč, od kterého očekávám jediné dvě věci. Při spuštění okamžitý start na domovskou adresu, bez nutnosti cokoliv potvrzovat. Tou druhou věcí je zobrazení ve full screen bez jakýchkoli nesmyslů okolo. Mé požadavky na tabletu zcela splňuje prohlížeč Maxthon, ale ten bohužel není kompatibilní s mým chromebookem HP. Hledám tedy něco podobného.
Ještě doplním, že prohlížeč nebude sloužit ke stahování, prohlížení čehokoliv, nebo hraní nějakých pí...in. jeho úkolem bude pouze a výhradně ovládání mixážního pultu přes webové rozhraní.
Pro představu přikládám i fotky ze startu a provozu.
Přílohy
IMG_20190203_091219.jpg
IMG_20190203_091341.jpg
Naposledy upravil(a) karlos dne 04 úno 2019 08:08, celkem upraveno 1 x.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Reklama
richchie
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8727
Registrován: listopad 06
Bydliště: ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-Android

Příspěvekod richchie » 03 úno 2019 14:18

A co klasika-opera nebo firefox?

cunik.cz
Level 3
Level 3
Příspěvky: 623
Registrován: leden 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-Android

Příspěvekod cunik.cz » 03 úno 2019 14:58

Chrome?

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-OS Chrome

Příspěvekod karlos » 03 úno 2019 15:02

Klasika... Neumí... Lišty skrývají při posouvání, já potřebuji, aby byly skryté napevno.

Chrome také neumí, co potřebuji. :-(
Naposledy upravil(a) karlos dne 04 úno 2019 08:09, celkem upraveno 1 x.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2833
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-Android

Příspěvekod flowem » 03 úno 2019 15:07

Ten prohlížeč teda musí být kompatibilní pro android i chromebook?
Jinak bych na android zkusil tohle.
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-OS Chrome

Příspěvekod karlos » 04 úno 2019 08:25

Zmatečně jsem původně nadepsal téma...
Jde mi především o kompatibilitu s OS Chrome. Momentálně mi to na tabletu (android 6.0) s prohlížečem Maxthon funguje tak, že po spuštění aplikace se ihned připojí k mixu na adresu 10.10.2.1/mixer.html a bez jakéhokoliv klikání mám přes celý displej plochu mixážního pultu. Nikde mě neprudí žádná okna s otázkami a drahocenou plochu mi neužírají zbytečné lišty, které při práci s mixem nepotřebuji. Vypadá to, jako bych spustil přímo aplikaci, která by se dala nazvat "Mixážní pult Soundcraft".
A přesně to samé bych rád viděl na Chromebooku. Chci Spustit prohlížeč a víc se o něj nestarat. Stejně tak nechci spouštět další aplikace, abych mohl spustit jiné. Na "kšeftu" řeším celou spoustu jiných problémů a nechci si přidělávat další ;-)

Dodatečně přidáno po 19 minutách :
Přidáno po čtvrt hodině...
Patrně budu moci i nadále používat oblíbený Maxthon i na HP Chromebook G5. Tento by dle tvrzení výrobce měl umět pracovat se všemi aplikacemi pro Android a dle všeho je potřeba v nastavení potvrdit volbu "Instalace aplikací a her z Google Play... ".
Odpoledne vyzkouším a dám vědět.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10920
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-OS Chrome

Příspěvekod zeus » 05 úno 2019 10:42

Vetsina prohlizecu ma i 'kiosk mode'.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-OS Chrome

Příspěvekod karlos » 06 úno 2019 08:06

Děkuji za informaci, která mi moc nepomáhá. Uvítal bych spíš tip na konkrétní aplikaci, která bude umět ty dvě věci, které očekávám. Je docela únavné neustále opakovat postup... Přihlásit k síti s připojením na internet, stáhnout/nainstalovat aplikaci, přihlásit k síti s mixážním pultem, spustit aplikaci, pokud má možnost nastavení, tak projet, co umí, zjistit, že je aplikace na prd, odinstalovat aplikaci, přihlásit k síti s připojením na internet,... a tak pořád dokola :-( Včera jsem se tomuto do blba opakujícímu se kolečku, věnoval skoro dvě hodiny. A věř, že mám i spoustu důležitější práce ;-) Proto jsou mi obecné rady prakticky k ničemu, kolečko musím absolvovat stejně, jen budu hledat něco jiného k nastavování...
Jinak Maxthon prostě nejde nainstalovat, všechno ostatní bez problémů. Jediné, co se jakes takes podobá Maxthonu je Browser pro Android od Easyelife. Nejde mu pro změnu nastavit domovská adresa (možná jsem jen zatím nepochopil, jak na to).
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10920
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-OS Chrome

Příspěvekod zeus » 06 úno 2019 10:01

Ja ti nepsal nic o stahovani, mel jsi jen vyzkouset kiosk mode u vestaveneho Chrome...
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Web browser-OS Chrome  Vyřešeno

Příspěvekod karlos » 07 úno 2019 11:25

Pak se omlouvám. Ale z informace, že většina prohlížečů má i kiosk mode, jsem já vůl stará nepochopil, že mám vyzkoušet kiosk mode u vestavěného Chrome... ;-)
Oblíbený Maxthon ne a ne spustit, ani jako vývojář... Jsem holt smířený s drobným omezením, kdy do Browser pro Android od Easyelife, budu muset dodatlovávat adresu.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů