VIBER a XP Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Peva
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 339
Registrován: listopad 17
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

VIBER a XP

Příspěvekod Peva » 18 úno 2019 20:25

Mám problém s VIBERem. Po zadání telefonního čísla se neobjeví QR kód, který bych oskenoval mobilem. Dříve to fungovalo. V telefonu VIBER mám a funguje mi. Jako OS mám XP. Jedná se o verzi 6.0.1.5 - VIBER. Reinstaloval jsem aplikaci a je to bez významu. Nedávno jsem reinstaloval OS, 29 ledna. Děkuji za rady.
Přílohy
No connection.jpg
Procesor INTEL / motherboard GIGABYTE / zdroj 520W / RAM 2x2Gb / dva klasické harddisky 1 TB SATA - jen na data / 512 Gb SSD SATA na OS - jsou dva / monitor LCD 19" / OS WIN 7 - legal 32bit a XP legal / dvě DVD mechaniky / jedna disketovka 3,5" / grafika GIGABYTE s 2 Gb / počítám BOINC

Mám notebook s WIN 10.

Občas jsem taky kapánek trošku natvrdlý, jak píše uživatel cervcek.

Reklama
Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8110
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: VIBER a XP

Příspěvekod Rewqa » 24 úno 2019 13:21

Máš stažený Viber pro XPčka? Být tebo tak nainstaluju alespoň Visty, XP už to mají dávno za sebou.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
Peva
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 339
Registrován: listopad 17
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VIBER a XP

Příspěvekod Peva » 24 úno 2019 23:34

Mám VIBER na XP. Visty nechci.
Procesor INTEL / motherboard GIGABYTE / zdroj 520W / RAM 2x2Gb / dva klasické harddisky 1 TB SATA - jen na data / 512 Gb SSD SATA na OS - jsou dva / monitor LCD 19" / OS WIN 7 - legal 32bit a XP legal / dvě DVD mechaniky / jedna disketovka 3,5" / grafika GIGABYTE s 2 Gb / počítám BOINC

Mám notebook s WIN 10.

Občas jsem taky kapánek trošku natvrdlý, jak píše uživatel cervcek.

Uživatelský avatar
Peva
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 339
Registrován: listopad 17
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: VIBER a XP  Vyřešeno

Příspěvekod Peva » 24 úno 2019 23:45

Tady jsou různé verze - https://viber.en.uptodown.com/windows/old .
Procesor INTEL / motherboard GIGABYTE / zdroj 520W / RAM 2x2Gb / dva klasické harddisky 1 TB SATA - jen na data / 512 Gb SSD SATA na OS - jsou dva / monitor LCD 19" / OS WIN 7 - legal 32bit a XP legal / dvě DVD mechaniky / jedna disketovka 3,5" / grafika GIGABYTE s 2 Gb / počítám BOINC

Mám notebook s WIN 10.

Občas jsem taky kapánek trošku natvrdlý, jak píše uživatel cervcek.


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů