Přihlášení k serveru smtp.centrum.cz selhalo. Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Přihlášení k serveru smtp.centrum.cz selhalo.

Příspěvekod mmmartin » 09 čer 2020 21:13

Založil jsem si mail u centrum.cz a vytvořil účet v Thunderbirdu, ve kterém už mám několik dalších účtů. Při odesílání pošty z Thunderbirdu z tohoto účtu se objeví zpráva "Připojeno k smtp.centrum.cz" a za pár vteřin další, a sice "Přihlášení k serveru smtp.centrum.cz s uživatelským jménem ........ selhalo" a pod tím jsou volby Opakovat, Vložit nové heslo a Konec. Vložení (určitě správného!) hesla nepomůže, hláška se opakuje. Stejným heslem se přímo na stránkách Centrum do mailu bez problému přihlásím, když mi na Centrum někdo pošle mail, Thundebird ho zase bez problému stáhne do počítače.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přihlášení k serveru smtp.centrum.cz selhalo.

Příspěvekod ITCrowd » 09 čer 2020 21:46

však to je odesílací server. To může mít centrum klidně blokované. Použij výchozí smtp svého providera. Případně použij jiný smtp server, který ti v thunderbirdu funguje.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 9497
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Přihlášení k serveru smtp.centrum.cz selhalo.  Vyřešeno

Příspěvekod mmmartin » 09 čer 2020 22:38

Čekal jsem, že to bude větší problém. Hotovo, děkuju. :thumbup:
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů