Zálohovací CMD "script" Vyřešeno

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zálohovací CMD "script"

Příspěvekod ITCrowd » 11 pro 2021 10:50

Taky to nejsou dohady o tom, co je lepší. Každá cesta má svoje, každý používá nástroj se kterým umí a který zná a přesto můžou dojít ke stejnému výsledku.
Jen jsem považoval za nutné některé tvé tvrzení poněkud poopravit.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Reklama
Uživatelský avatar
TheSalon112
Level 3
Level 3
Příspěvky: 440
Registrován: červen 14
Bydliště: localhost
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zálohovací CMD "script"  Vyřešeno

Příspěvekod TheSalon112 » 16 pro 2021 14:46

Tak nakoniec som to poriešil. Po každom prihlásení sa spustí neviditelný skript na zálohu účtovníctva (ktorý som zverejnil hneď na začiatku) + som doň pridal:

Kód: Vybrat vše

winscp.com /command "open sftp://xx:xxx@xxx" "synchronize remote q:\zlozka_ktoru_chcem_vyzalohovat /zaloha" "exit"
timeout 10 /NOBREAK >NUL

Keďže som vystriehol, že väčšinou sa dokumenty aj tak len nachádzajú na ploche, v dokumentoch, v stiahnutých súboroch etc.. tak celú zložku users + iné vytipované zložky som nechal pomocou príkazu vyššie pri každom spustení zosynchronizovať. Je pravda, že sa nejedná o zálohu v reálnom čase a teda vždy bude dostupná max práca z predošlého dňa, ale oproti momentálnemu stavu je to značný pokrok :) . Snáď už len každému povedať, aby po sebe počítač reštartoval a až potom vypol :)

Ďakujem za Vaše príspevky.
MOJE ŽELEZO:
CPU: Intel core I7 870 2,93 GHz
CPU Cooler: SilentiumPC Fera 2 HE 1224
GPU: ASUS GTX1050 TI 4GB
HDD: WDC Black 1TB
SSD: Samsung 850EVO 120GB
MotherBoard: Asus P7P55D-E
RAM: 4X Kingston DDR3 2GB Value RAM
PSU: Seasonic S12ii-520
Bedňa: Corsair SPEC-03 Red LED
Blue-Ray Mechanika: LG BH10LS30


Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů