Stránka 1 z 1

Velikost titulků

Napsal: 23 bře 2009 09:06
od bulterierjirka
Nevíte někdo jak změnit velikost titulků v Power DVD u filmů ve formátu DVD Video? Používám kodeky K-lite a tam velikost titulků nastavit jde, ale změna se projeví jenom u formátu avi.

Re: Velikost titulků

Napsal: 23 bře 2009 18:03
od fidis
Odpověď je jednoduchá: PowerDVD zřejmě používá vlastní filtr na přehrávání titulků u DVD filmů. Mužeš to zkusit nastavit v nastavení programu. Ale možná takovou změnu vůbec nepodporuje, takže já bych doporučil jiný přehrávač, a taky o něco přehlednější fitry (takzvané ,,CODEC PACKY" nejsou vždy spolehlivé, i když K-Lite patří ještě k těm lepším...). Mysli při tom na to, že pokud používáš správnou sadu filtrů a splitrů (slangově ,,Kodeky"), přehraje ti daný film jakýkoliv přehrávač, včetně tolik zneuznaného WMP.

PS: taky můžeš zkusit změnit prioriu vykreslování titulků tak, aby se přednostně vykreslovaly ty z K-lite, zřejmě Direct VobSub, tam jak jsi nastavil tu velikost. Ale chce to tam hledat, nastavení je tam myslim hodně, jestli si to správně pamatuju :D