Záloha=záchrana po pádu woken..co všechno?

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 01 zář 2006 00:25

No nesmíte se připojovat na více účtů (přes rychlé přepínání uživatelů), ale vždy jen na jeden. Já osobně bych to řešil radikálně - žádné PC, dokud se nenaučí pravidla. :evil: :wink:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 01 zář 2006 06:36

Mikeli, promluvil jsi mi z duše. Také bych to řešil zákazem. Ostatně, pokud má mlaďas problémy ve škole, jeho PC se stěhuje pod můj stůl, dokud nenastane zlepšení.
Honzo, hafo malých disků a šuplíků je strašná drahota. Levnější máš koupit jeden velký disk, rozdělit ho a každému uživateli přidělit jeho kousek. Ještě přihodím svou osobní zkušenost s velikostí disku. Dokud jsem měl disky do jednoho giga, tak jsem na nich měl vždy, až neskutečně uklizeno. Jak se začaly v mých počítačích uhnízďovat větší a větší disky (3, 8, 40, 80, 160G), tak jsem se stal na úklid lenivým. Poznal jsem, že se zaplní i ten sebevětší disk a když se mi naplnila čtyřicítka, tak než abych jí uklidil, tak jsem k ní přidal osmdesátku. A když se zaplnila osmdesátka, tak se mi u ní zbortila FATka a bylo uklizeno :lol:
Naposledy upravil(a) karlos dne 04 zář 2006 06:09, celkem upraveno 1 x.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 01 zář 2006 19:29

Takže pánové zatím díky mám díky vám celkem jasno myslím že sme probraly jak zálohování tak stil přidělování diskového prostoru jednotlivým uživatelům poměneně detailně a zdravá oponentůta se vždycky hodí. prozatím přidáme 200GB a říznem to na čtyři malé zatím by to mohlo stačit do teď si každý musel stačit s 20GB. Finance asi taky na víc nestačí. Na dalčích 20GB z puvodního disku dáme zálohu systému a bude vystaráno Nebo to nějak prohodím aby záloha nebyla na stejném disku jak systém.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 01 zář 2006 20:29

Systém i tak ti nedovolí udělat zálohu na stejný oddíl. Tu si udělej raději na jiný fyzický disk. Co když ti ten systémový úplně zhavaruje?!
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Notebook po pádu nejde zapnout Příloha(y)
    od Barca91 » 10 úno 2024 21:23 » v Problémy s hardwarem
    12
    644
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 14:20
  • záloha access
    od Ruda25 » 26 lis 2023 21:47 » v Kancelářské balíky
    7
    1288
    od atari Zobrazit poslední příspěvek
    28 lis 2023 11:26
  • HDD jako záloha
    od Baader » 21 zář 2023 16:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    13
    1894
    od Tint Zobrazit poslední příspěvek
    23 zář 2023 13:40
  • Záloha pouze změněných dat Příloha(y)
    od BulletRide » 29 úno 2024 01:14 » v Programy ke stažení
    3
    1385
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    03 bře 2024 10:34

Zpět na “Vše ostatní (sw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů