Stránka 1 z 1

Hledám:Screen Capture a HD výstup pro Youtube

Napsal: 13 říj 2012 22:49
od d1amond
Zdravím,
potřebuji poradit, protože jsem nahrávání obrazovky experimentálně zkoušel asi 2x v životě. Hledám nějaký zajímavý free prográmek, který by zvládl ve slušné kvalitě ukládat HD rozlišení. Máte nějaké zajímavé a odzkoušené tipy? Mám odzkoušeno CamStudio-Recorder, ale skončilo to zásekem a epiletickým vyvolávačem na obrazovce.

Video proženu do flv přes Format Factory.

Re: Hledám:Screen Capture a HD výstup pro Youtube

Napsal: 13 říj 2012 22:52
od Layo
Camtasia

Re: Hledám:Screen Capture a HD výstup pro Youtube

Napsal: 13 říj 2012 23:00
od d1amond
To je trial.

Re: Hledám:Screen Capture a HD výstup pro Youtube

Napsal: 13 říj 2012 23:05
od Layo
Myslím, že smazaní registrů po 30ti dnech tam fungovalo.

Re: Hledám:Screen Capture a HD výstup pro Youtube

Napsal: 17 črc 2017 12:46
od GoldSomber
Používám Camtasia techsmith.com/video-editor.html na obrazovku zachytit své herní video a youtube video. Také jsem použil fraktály http://www.fraps.com/ dříve, ale snímek klesl během přehrávání. Camtasia dává vyšší frekvenci snímků, ale jediným problémem je to, že pokaždé, když musím konvertovat výstup .CAMREC na AVI, jak vidíte na adrese http://www.videoconverterfactory.com/ti ... o-avi.html. .camrec je proprietární formát camtasie a nemůže být přehráván na žádné třetí straně, jako je Windows Media Player a vlc video přehrávač.

Re: Hledám:Screen Capture a HD výstup pro Youtube

Napsal: 17 črc 2017 13:46
od satik
OBS - je to free, opensource a má to spoustu nastavení, který ale nemusíš moc řešit, tobě v podstatě stačí jen vytvořit scénu, která bude nahrávat monitor, nastavit rozlišení, fps a bitrate

Dodatečně přidáno po 28 vteřinách:
Dokonce myslím umí ukládat přímo do flv.

Re: Hledám:Screen Capture a HD výstup pro Youtube

Napsal: 17 črc 2017 16:17
od Grander
Pokud máš NVIDIA kartu tak za zmínku stojí i Shadow Play, což je apklikace přimo od NVIDIA, je součástí nástroje NVIDIA GeForce Experience.