Mobil pro kamaráda Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
novoty
Level 3
Level 3
Příspěvky: 557
Registrován: březen 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mobil pro kamaráda

Příspěvekod novoty » 21 říj 2014 17:30

Nechapu te stále, hazis do jedné roviny strašně rozdílné telefony a každý úplně jiný, jak už výkonově, rozměrově nebo designově a vlastně absolutně Nevis co chceš, ideálně aby to melo jen HD displej ale zase bys strašně rad aby to nahrávalo ve 4k (wtf?), S5 mini sam rikas ze ma úplně otřesný HW ale super funkce (to mi řekni jaký, ani na jednu si za týden nevzpomenes (kolikrát si asi zmeris tep mobilem proboha...) a nakonec Sony, který se naučili dělat dobře displeje az s příchodem Z2 a to co předváděli u Z a Z1 byla absolutní katastrofa a já bych si ji kvůli tomu nikdy nakoupil, i když to byl jinak povedený telefon ( kamarád Z1 koupil, rozbalil, zapl, viděl to LCD a šel to vrátit zvyklý z displeje u iPhone 5) .... Takže tak, nejdřív prostě nápis pevný parametry co tam chceš a pak se mužem sál bavit, ne ze budem litat od S5 mini az po HTC One, to je fakt hodně široké spektrum....

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Reklama
Uživatelský avatar
WinDroid
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3771
Registrován: srpen 14
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobil pro kamaráda

Příspěvekod WinDroid » 21 říj 2014 20:36

Přečetl sis 1 odpověď a hned soudíš. Mimochodem Z1 a Z1 compact mají jeden z nejlepších displejů na trhu a tvuj kamarád byl zvyklý z obyčejného IPS které má iPhone, sám mám iPhone a když to porovnávám s ostatními telefony tak vidím dost značné rozdíly s mínusy pro iPhone
Jinak iPhone má taky LCD..
Psal jsem i že ten tepoměr a čtečka je k ničemu a nikdy se to nevyužije a proto jsem S5 Mini zavrhl ale nechal jsem ho pořád v telefonech které nejvíc zaujaly
Napsal jsem pevné parametry již nahoře ale psal jsem že ideální velikost je 4,5" až 4,6" což 4,3 Z1 compact nemá tak jsem začal s těmi většími jelikož je lepší větší než menší, pokud už by měl být větší, logicky je jasné že by tam měl být full hd protože 5" hd to by bylo asi docela katastrofa pro oči..

Uživatelský avatar
novoty
Level 3
Level 3
Příspěvky: 557
Registrován: březen 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mobil pro kamaráda

Příspěvekod novoty » 21 říj 2014 21:02

Jestli tomu rikas nejlepší displej tak prosím, já to položil vedle sve HTC One M7 a kamos vedle toho ještě iP5 a Sony vycházelo z toho nejhůř a ja furt nechápal jak to může byt vlajková loď ....

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
WinDroid
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3771
Registrován: srpen 14
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mobil pro kamaráda

Příspěvekod WinDroid » 21 říj 2014 23:12

Možná sis tam položil omalovánky a píšeš tu svoje vysněný mobily :)

Uživatelský avatar
novoty
Level 3
Level 3
Příspěvky: 557
Registrován: březen 10
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mobil pro kamaráda

Příspěvekod novoty » 22 říj 2014 08:50

Jasne frajere, tak to presne bylo je a bude, vis, rootovani a jine sw upravy telefonu je moje hobby a neco malo si tim mesicne privydelam a tudiz uz mi par desitek smartphonu rukama proslo a tak nejak vim jake ma kazdy telefon pro a proti, pravda, doma jsem mel na test jen Xperii Z a tam byl ten displej mega katastrofa, tusim tam bylo pouzito klasicke TN, ty pozorovaci uhly, to bylo neco, Z1 jsem doma osobne nemel, ale videl jsem ji, je to lepsi ale porad bida, Z2 uz je v pohode a se Z3 jsem mel tu cest pred asi 5 dny, to je masakr telefon.... Jdu si pro svoje omalovanky,zrovna dneska mam na stole mrtvou SGS2 kterou musim ozivit a vidim ze nema tu ztracet cas kdyz stejne jak trotl si prosazujes svuj nazor a nenechas si poradit, kup treba nokii 3310.... Urcite bych chtel takoveho kamose co mi bude dohazovat telefon a sam vlastne o mobilech nic nevi... To se zeptal toho praveho... Peace ;-) :-*

Btw. V priloze mas mou vysnenou omalovanku ;-)

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk
Přílohy
IMAG0656.jpg


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • YouTube mobil
    od ShadowWord:Pain » 29 črc 2023 13:36 » v Vše ostatní (sw)
    4
    2228
    od ShadowWord:Pain Zobrazit poslední příspěvek
    29 črc 2023 16:14
  • Nový mobil do 30tis
    od bolek_98 » 26 bře 2024 13:02 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    2
    2319
    od Gerete Zobrazit poslední příspěvek
    26 bře 2024 16:46
  • Mobil pro mamku kolem 4500 Kč
    od Grander » 16 črc 2023 14:11 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1852
    od Grander Zobrazit poslední příspěvek
    16 črc 2023 14:11
  • Funkční a spolehliva aplikace pro mobil Android ,na sledovani detí
    od Ketty02 » 01 dub 2024 22:09 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1928
    od pikaso.andreas Zobrazit poslední příspěvek
    01 dub 2024 22:14
  • Jaký nový foto "mobil" do 6000Kč
    od michal84 » 01 zář 2023 13:29 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    18
    7761
    od pazdrat Zobrazit poslední příspěvek
    20 lis 2023 07:06

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů