Stránka 1 z 1

Pomoc s výběrem PC

Napsal: 05 led 2014 03:02
od Ghoust23
Zdravim, mám na odborníky zde na forum takovej dotaz - v létě bych si rád pořídil nějaký "herní" stroj (vím, že je to za "až" za půl roku, tohle má sloužit spíše orientačně a informativně, zda-li je to možné).

Rád bych návrhy na PC + 2 monitory dejme tomu, aby na tom běhaly nejnovější hry bez problému + OS, mechanika není nutnost a rád bych SSD pokud by to šlo.
Cennový strop nebudu určovat - snažte se to složit v co nejlepšim poměru cena/výkon (reálně bych to viděl kolem 25k, ale jde mi o to, jestli to jde levněji nebo jestli jsem blázen a bude to hodně přes 25k)

Předem díky za každej návrh, vím že je to za dlouho a hodně věcí se do té doby může změnit, ale prostě by mě jen zajímalo, jestli je vůbec možné něco takového sestavit. Snad se nikdo nebude zlobit. :)

Re: Pomoc s výběrem PC

Napsal: 05 led 2014 10:17
od akem
Ahoj, opravdu je predcasne ted skladat neco co budes porizovat za pul roku.

Navic sem nepochopil co vsechno vlastne chces? Bednu, 2x monitor, OS a SSD? To se s 25K bude sklafa tezko jen OS, SSD a monitory budou tak polovina ceny to jest 12000

Odesláno z mého HTC One pomocí Tapatalk

Re: Pomoc s výběrem PC

Napsal: 05 led 2014 12:36
od Ghoust23
Ahoj, dobře - chápu, že píšu moc brzo. Napíšu až budu dané pc kupovat. Každopádně díky za tvůj čas.

Každopádně ve výsledku bych to viděl tak, že jeden měsíc bych vzal bednu a monitor s tím, že bych prozatím jel na zkušební verzi Windows a další měsíc bych dokoupil licenci, druhý monitor a případně SSD.