Stránka 1 z 1
					
				Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 15:47
				od Thilthas
				Ahoj,
chtěl bych si pořídit počítač za cenu cca 50 000 +-. Jenže potřebuji aby byl co nejvýkonnější a sám si nevím rady co do takové sestavy nastrkat. Tak bych chtěl požádat Vás zkušenější, aby jste mi pomohli tu mašinu stvořit. Chci složit kompletní pc i OS. Klávesnici, myš, monitor, atd. mám. Také bych chtěl taktovat.
Předem děkuji za Vaše odpovědi :)
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:16
				od akem
				Vítej na PC-Help,
k čemu bude Pc primárně určené? Má být Tiché? Máš nějaké speciální požadavky na barvu, či lepší zvuk, velikost monitoru?
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:21
				od HerpCZ
				Máš požadavek na velikost monitoru? Chceš využívat PC na hry (s tím související 5.1 reproduktory), anebo grafika, rendering a tak? Záleží ti na spotřebě? Chtělo by to více informací :)
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:24
				od Thilthas
				Mám 3x 24" monitor. Samozřejmě tichým věcem fandím. Barvu case nějak nespecifikuji, spíš aby byla elegantní 

Počítač má být určen jak k hraní her, tak k tvorbě videíí a renderingu (After Effects, Cinema 4D,...), pro tvorbu videíí se samozřejmě hodí kvalitní zvuk.
Na spotřebě mi nezáleží.
 
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:46
				od Martab
				Tu tvorbu videi myslíš nahrávání z her a nebo stříhání videí z kamery?
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:50
				od VSmanCZ
				Thilthas píše:k tvorbě videíí a renderingu (After Effects, Cinema 4D,...)
Takže tvorba videíí v After Effects a další, nikoliv střih videíí z kamery atd...  

 
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:51
				od Martab
				Tak v Afterefect se dají stříhat i videa z kamery z her atd. takže se radši ptám...
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:57
				od Thilthas
				Jak videa z her, tak videa z kamery, nebo snímek vytvořen čistě v programu - 3D, 2D animace.
			 
			
					
				Re: Počítač za 50k +-
				Napsal: 20 kvě 2014 16:59
				od akem
				http://www.czc.cz/2cokk2evseif09npul7fjvfkub/seznamdlouho sem PC neskládal, proto přijímám jakoukoliv konstruktivní kritiku.
Pc je na taktování, počítal sem do budoucna se dvěma kartama R9 290X proto tak silný a kvalitní zdroj, pokud by si do budoucna nechtěl rozšiřovat GK, pak bude stačit levnější zdroj okolo 2000.
SSD jsem tam dal sice staší ale s 2x takovou kapacitou... podle mě super cena výkon.