U ktere firmy si nechat sestavit PC?

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

ymorduur
Level 3
Level 3
Příspěvky: 524
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod ymorduur » 24 dub 2007 16:17

Pocitac mam uz tyden doma a nakonec jsem zvolil CzechComputer. Sestaveni PC je u nich zdarma a Software jsem si nainstaloval sam. Dokonce ani nedavaji pecet na Case takze se v tom muzu i hrabat. :twisted: Akorat me trosku mrzi ze me nekdo poradil DVD vypalovacku Samsung SH-S183L ktera me druhy den prestala fungovat a hned jsem musel reklamovat a ted musim cekat nez me poslou novou. :?

Reklama
Uživatelský avatar
jkmaxfli
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1427
Registrován: březen 07
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

b

Příspěvekod jkmaxfli » 24 dub 2007 17:43

ymorduur píše:Pocitac mam uz tyden doma a nakonec jsem zvolil CzechComputer. Sestaveni PC je u nich zdarma a Software jsem si nainstaloval sam. Dokonce ani nedavaji pecet na Case takze se v tom muzu i hrabat. :twisted: Akorat me trosku mrzi ze me nekdo poradil DVD vypalovacku Samsung SH-S183L ktera me druhy den prestala fungovat a hned jsem musel reklamovat a ted musim cekat nez me poslou novou. :?




mohl jsi sem napsat,že už to máš hotový!!!!!!!!!!!!!!!!!ze slušnosti!!!!!!!!!!!samsung mechaniky nejhorší věc co existuje,jedině LG,nebo TEAC!!!!!!!!!!!!!čau :evil:

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Verxes » 24 dub 2007 19:36

James_Radlle píše:Taky mironet sestavuje pc ale nechci ho moc propagovat, protoze spousta lidi ho nema rada. A me uz taky parkrat nehorazne nastvali, coz muze byt vyjimka.
Zalezi taky na tom kde bydlis, vybral bych si taky podle toho. Ono az budes neco reklamovat, budes muset prinest cele pc, takze si to rozmysli. :smile:

Já mám Mironet rád, dobrý ceny, perfektní obsluha, umí poradit s výběrem (a docela dobře) - mám od nich 3 PC a zatím bez reklamace (akorát jsem reklamoval 5.1 repro, ale to není PC).. naopak mám negativní zkušenost např. s Czechcomputer. Alzasoft je taky OK

Uživatelský avatar
pompeus50
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 262
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod pompeus50 » 24 dub 2007 19:44

jestli bych mohl poradit, tak MIRONET.
Mám od něho sice 1Pc, ale nestěžuju si. Se vším mi poradily, ceny také nebyly špatně, ale akorát jim dlouho prvalo než ho sestaví.
Taky mi k tomu daly software asi za 3litry, to se vyplatí si chvílu počkat ne?
Ale rozhodni se sám vybírej hlavně firmy, které jsou blízko tvého bydliště, abys při reklamaci neprojel celou republiku :x

Uživatelský avatar
pompeus50
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 262
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod pompeus50 » 24 dub 2007 19:46

no jo no už ho máš!
Sem to smolil zbytečne :mad: :mad: :mad:

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Radix » 24 dub 2007 22:24

Na těchto stránkách je zajímavé porovnání cen
http://www.fanousek.cz/index.php?id=5005

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 24 dub 2007 23:12

Nevím jestli to tu bylo zmíněno a já to přehlédl - pokud ano, tak mne omluvte. Vzhledem k zárukám jednotlivých komponentů je určitě nejlepší si to sestavit sám, případně najít nějakýho kámoše kterej to umí. Záruky jsou tam rozdílné od 2 let, přes tři až do nekonečna. Pokud to sestaví firma, pak dá dva, s nějakým příplatkem tři roky záruku, ale na celou bednu. To je trochu lumpárna. Pokud bych si to chtěl nechat sestavit, tak bych určitě nevolil malou firmu (neznamená, že všechny jsou špatný) - někdo výše psal, že tam bývaj amatéři. To mohu potvrdit. A na nějakým soukromníkovi, který zaměstnává sám sebe se těžko něco dohání. CzechComputer je O.K., s Mironetem mám jen historickou zkušenost (asi před 15-ti lety jsem od nich kupoval osciloskop a nějakej měřák) a vše O.K. Takže sestavit svépomocí (kamarádovou). Pokud jde o ty různé návody v časopisech, tak na ty bych se asi (určitě) nespoléhal. Ono to přece jen vyžaduje nějakou zkušenost, která bývá mnohdy draho zaplacená. Už jsem to tu někdy dříve psal, ale neuškodí když to zopakuji. Od jednoho takového soukromníka jsem si dokupoval 256 paměť s tím, že mi ji tam dá. On jich vysypal asi 5 z toho antistatického sáčku, strčil do kapsy u košile a jeli jsme ke mně. Fungovala až třetí a on nadával, co mu ty k...y posílaj.

Uživatelský avatar
Webstr
Level 1
Level 1
Příspěvky: 60
Registrován: březen 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

rada

Příspěvekod Webstr » 25 dub 2007 11:23

Byt tebou bych ho slozil sam, ale radeji by si mel mit u toho skladani nekoho skusenejsiho. Ktery uz nejaky ten comp slozil.

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 25 dub 2007 14:05

Verxes píše:
James_Radlle píše:Taky mironet sestavuje pc ale nechci ho moc propagovat, protoze spousta lidi ho nema rada. A me uz taky parkrat nehorazne nastvali, coz muze byt vyjimka.
Zalezi taky na tom kde bydlis, vybral bych si taky podle toho. Ono az budes neco reklamovat, budes muset prinest cele pc, takze si to rozmysli. :smile:

Já mám Mironet rád, dobrý ceny, perfektní obsluha, umí poradit s výběrem (a docela dobře) - mám od nich 3 PC a zatím bez reklamace (akorát jsem reklamoval 5.1 repro, ale to není PC).. naopak mám negativní zkušenost např. s Czechcomputer. Alzasoft je taky OK


Jak uz jsem nekde psal me se na Mironetu libi ze ti zbozi premistej na nejblizsi pobocku a ty si pak jen prijdes a vyzvednes....
Naopak negativni zkusenost mam s tim, ze kdyz jsem slusne vyrukoval na nejaky jejich info jak to myslej ze na urcity zbozi (konkretni vec) nedavaj zaruku - opravdu v jejich eshopu bylo napsano ze ji neposkytujou....pochopil jsem ze to byl preklep ci nedopatreni, ale aniz by to sami priznali byli na me sprosty a neprijemny. Kdyz se zminim uz jenom o tom ze je to protipravni takovyhle zbozi prodavat....:-)
Pak jsem jim napsal mail, jestli to nekdy opravej a pak jsem to cile kontroloval....a svete div se - nic se nedelo, takze tim u me dost klasly. Clovek jim z dobry vule rekne ze tam maj chyby a oni na nej takhle. :|
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod ReCall » 25 dub 2007 14:31

jestli si chces postavit pc podle svych predstav
tak se podivej na :flyer:

http://www.mironet.cz/ ----->>>Konfigurator PC
dlouhou zarucni dobu a kvalitni sestavy :profi:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů