Stránka 1 z 1

Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 13:48
od DankoPanko
Poradí mi někdo, prosím?
Grafická karta: GigaByte GV-N75TD5-2GI, 2GB DDR5, DVI, HDMI, PCI-Express
Procesor: AMD FX-4320
Operační paměť: Kingston DDR3 8GB 1866MHz CL10
Základní deska: Asus M5A78L-M LE/USB3
Pevný disk: Seagate Barracuda 7200.14 1TB, 7200rpm
Zdroj: Evolveo EP500PP12R (
Skříň: Zalman ZM-T3
Co vy na to?.. Chci to primárně na cs:go...teď se mi podělal notebook...tak potřebuji na rychlo nějaký nový a cenově dostupný počítač..časem dokoupím komponenty.. Chtěl bych tam dát ještě nějaký jiný zdroj..Kdyby jste měli nějaké návrhy, co by šlo, za co vyměnit, tak mi to tu prosím napište, děkuji.
Jelikož to potřebuji na rychlo, tak je limit 11000

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 13:54
od HappyMental
Ty komponenty už máš nebo kupuješ? Jaký je limit? Stavěl bych to spíš na G3258 s budoucím upgradem na 4460.

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 13:57
od flowem
Koukni na můj PC v podpisu. Jedu na tom CS:GO při FullHD a low nastavení cca 150 FPS, záleží, kde jsem, někdy mám i 200 FPS.. Pod 100 FPS to snad ani nejde. Ale CPU musí bejt taktnutý. Grafiku třeba nějakou GTX 750 Ti a je.

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 13:59
od DankoPanko
HappyMental píše:Ty komponenty už máš nebo kupuješ? Jaký je limit? Stavěl bych to spíš na G3258 s budoucím upgradem na 4460.
Limit je 11000..Ještě je nemám koupené.. :)

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 14:13
od DeNNI85
Gtx750ti nekupuj, vezmu raději gtx950, stojí skoro stejne a výkon tak o 30% jinde

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 21:03
od SamerLP
A určite neber procesor od AMD skôr intel nejaké to Pentium síce lepšia by bola i3 ale to už by si sa asi nevmestil do limitu.

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 21:14
od Martab
Něco takovéhoto odvede mnohem lepší práci https://www.czc.cz/9pqtr2e23ogbibrn3ucpcrv9i7/seznam

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 22:38
od SamerLP
Vymazať prosím.

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 22:50
od Fiba
Na co SSD? To si delas srandu doufam :D
Ty ramky muze pozdeji upgradovat treba na 16gb

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 06 kvě 2016 23:04
od Michael850
No pokud bude 120 GB stačit, tak nevidím důvod proč nezvolit SSD - každý si nepotřebuje instalovat hry velikosti 65 GB ap., aby se mu vyplatil HDD se stovkami GB. Systém pak bude s SSD plynulejší.

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 07 kvě 2016 06:57
od Martab
To SamerLP: Nejlepší je, že vždycky "křičí" nejvíc ti, co nic neudělaly a ani se jich to netýká. SSD je tam kvůli ceně, HDD by vyšlo dráž, je výrazně pomalejší a na to SSD se Windows a CS:GO + nějaké programy vejde v pohodě a ještě zbude spousta místa. Navíc psal že má notebook, tedy pokud by potřeboval víc místa nic nebrání tomu, aby z notebooku vytáhl HDD a dal si ho do PC k tomu SSD.

To SamerLP:A limit? Myslím, že +- pár procent je furt v pohodě, ale tobě do toho nic není, to je věc autora, pokud řekne, že je to moc přes limit, sestavím mu já, nebo někdo jiný z rádců sestavu co bude levnější. A s RAMkama má Fiba částečně pravdu, je to to nejlevnější, co se dá v PC upgradovat, tedy je teď zbytečné tam dávat 8GB a ubírat na CPU nebo grafice, bylo by to kontraproduktivní.

Ale když SamereLP sestavíš sestavu, která bude aspoň stejně výkonná, splní všechny tvé výtky, myslím že nebude mít nikdo nic proti. (a když jsme u toho, tak v té mojí sestavě Kingston RAMky jsou, tak když už kritizuješ, tak si aspoň zjisti, o čem mluvíš).

Re: Počítač na rychlo..

Napsal: 07 kvě 2016 09:45
od iDkcz
SSD bude opravdu lepší cenově i rychlostí - autor nic jiného než hraní CS:GO nepotřebuje - na to + svižnost systému to je ideální.
4GB RAM taktéž je více než postačující na hraní CSka, časem se za pár stovek dá další 4GB modul dokoupit.

Ale počkejme si na sestavu od SamerLP. Myslím, že to bude vyvážená sestava od A do Z.