Bluetooth špunty/sluchátka

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Exie_
Level 2
Level 2
Příspěvky: 228
Registrován: duben 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bluetooth špunty/sluchátka

Příspěvekod Exie_ » 26 úno 2018 00:23

Zdravím,
vybírám Bluetooth špunty/sluchátka, protože drátový kabel mi začal pomalu překážet. Vytipoval jsem si několik bezdrátových sluchátek/špuntů, ale rád bych ocenil i váš názor, nebo zkušenosti s případným produktem. Drátová sluchátka se mi moc neosvědčila díky integrované zvukovce(na pytel) + zmíněného důvodu, ale taky je dobré vzít v potaz, že je rozdíl mezi špuntovkami a sluchátky.

1. Meizu Sports EP51 díky kodeku aptX, ale co jsem slyšel, tak prý se tyto čínské špuntovky velmi povedly.
2. Lamax Beat Blaze B-1
3. Niceboy Hive
4. Skullcandy Ink'd Wireless - tady nemám tu jistotu, protože o té značce moc nevím.
5. Lamax Beat Pax X-1, nebo Prime P-1
6. JBL T110BT

Výběr je možná větší, ale do té cenové relace mi to vyhovuje.

Reklama
Kraken93
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 131
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth špunty/sluchátka

Příspěvekod Kraken93 » 26 úno 2018 09:57

Zdravím, nejdříve si musíš sám říct jaký druh sluchátek chceš. Každý druh bude dobrý na něco jiného. Špunty budou dobré do posilovny nebo na běh. Náhlavní zase podle mě mají trochu lepší zvuk a basy. Mají klidně i několikanásobnou výdrž baterie.

Slosik
Level 1
Level 1
Příspěvky: 93
Registrován: duben 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Bluetooth špunty/sluchátka

Příspěvekod Slosik » 26 úno 2018 11:34

Zdravím,
ja použivám tyto a jsem naprosto spokojeny.

https://www.alza.cz/sony-mdr-xb70btb-cerna-d4491129.htm

Exie_
Level 2
Level 2
Příspěvky: 228
Registrován: duben 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth špunty/sluchátka

Příspěvekod Exie_ » 26 úno 2018 23:40

Tak mě jde o pár věcí..

- Budu poslouchat nejen doma, ale např. i ve vlaku,apod.
- Rád bych to využil i při cvičení, resp. proto kabel by jen překážel a nebo by se napínal.
- Málo náhlávních sluchátek jsou designově podařená, abych je mohl nosit i někde jinde, výjme Niceboy a Lamax, ale zároveň, aby mě netlačily a nebyl vyvíjet zbytečný tlak.
- Jde mi hl. čistě o hudbu(Rock/Pop, Country, klasické žánry, i trochu nu-metal, ale celkově metal jde stranou)..

Takže jako záleží no. Nebráním se i z Ali, ale nikdy jsem tam elektroniku nekupoval. :D

Kraken93
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 131
Registrován: leden 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth špunty/sluchátka

Příspěvekod Kraken93 » 27 úno 2018 14:41

S Ali ti neporadím, tam nenakupuju. U cvičení může být problém, že když se například předkloníš, tak ti ty náhlavní můžou padat. Ale jak už jsem psal připadá mi, že mají o trochu lepší zvuk.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů