Výběr nové myší

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod vlazy » 29 čer 2018 19:08

xbs:
Tak už jsem si ji teda dnes koupil. Samozřejmě tu bílou HP X3000 Wireless Mouse. Mohl jsem ji mít už včera, ale měl jsem trochu problém s objednávkou a obchod se mnou ohledně toho bohužel nekomunikoval. Dnes jsem si ji byl vyzvednout osobně. Omlouvám se, že jsem nekoupil tu kterou jsi mi doporučoval, ale ta HP se mi líbila víc. Tak jako asi téměř vše je to myš Made in China což mne ani nijak nepřekvapuje, ale od HP bych spíše očekával Made in něco jiného. Prozatím funguje velmi dobře tak jak asi má a snad vydrží takto funkční i nějakou delší dobu. Dokonce mi na ni velmi dobře funguje i rolování kolečkem, což na jiných myších mi fungovalo velmi špatně nebo téměř vůbec. Zespodu to má malý vypínač, ale ten mi připadá trochu chatrný a jsem zvědavý jak dlouho vydrží funkční pokud ho budu používat. Prozatím podle prvních dojmů jsem s touto myší spokojený. Děkují ti, že jsi mne navedl k těm bezdrátovým myším.

Reklama
dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod dvorakj » 29 čer 2018 21:36

co bys chtel za 2 kila...bud rad, ze to vubec hybe kurzorem.:-) Za ty penize je to luxus

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod xbs » 29 čer 2018 22:19

tak hlavně ať dobře slouží ;) jinak k tomu Made in... co bys třeba čekal od nakousnutýho jabka? mejd in júesej? jó pěkný kulový, taky Čajna :D dneska je skoro všechno Čajna - dyby mělo naráz doma zmizet všechno z Čajny, tak budeš nahej a v bytě nebudeš mít skoro nic, dost možná ani ten byt :D

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod vlazy » 29 čer 2018 22:48

dvorakj:
Za ty peníze to luxus možná je, ale zase to nemá spoustu pro některé lidí zbytečných různých tlačítek, světelných efektů atp.. Možná by ta myš mohla být i o trochu levnější kdyby ne ta značka HP za kterou se asi také trochu připlácí. Bude ale záležet jak dlouho to vydrží než se to začne rozpadávat a budou s tím problémy.

xbs:
Prozatím bych to hodnotil, že slouží výborně, ale je otázkou jak dlouho to tak bude. S tou "Čajna" máš pravdu. Letos jsem koupil holící strojek Remington a na štítku také vidím Made in China. Ono i spousta produktů které nejsou přímo Made in China budou asi do značné míry poskládané z dílů Made in China.
Naposledy upravil(a) vlazy dne 30 čer 2018 07:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod xbs » 29 čer 2018 22:54

"poskládané z dílů Made in China" - něgdy se právě na výrobcích píše (tušim i na iOhryzcích) něco jako "Designed in California, USA, assambled in China"...

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod vlazy » 30 čer 2018 14:47

Ono ani tak nejde o to co je na výrobcích napsané, ale když je tam to slovo China tak to někteří lidé automaticky považují za ne příliš kvalitní produkt a pak to zbytečně kazí dobré jméno některých známých a zavedených značek.

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod dvorakj » 30 čer 2018 16:13

a ty resis mys za 200. kdyby to nebylo china, tak ta mys stoji litr.
Jsou to cinske ruce v tovarne, ktere zadava praci HP a taky si ji kontroluje.
Navic, jaky je rozdil mezi cinskyma rukama a ukrajinskyma rukama u nas? Jen ten, ze ty cinske jsou 5x levnejsi a efektivnejsi.
Co ja jsem nazivu a umim cist, tak moc veci nebylo made in germany. Zase bylo vse Taiwan, Malaysia

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod vlazy » 30 čer 2018 21:16

Ono kdyby ta myš Made in China nebyla HP, ale nějaké jiné běžně neznámé čínské značky tak by možná stála o polovinu méně než za kolik jsem ji koupil.
Nejde ani tak o to které ruce to vyrobí, ale kdo se snaží tu výrobu více ošulit např. použitím méně kvalitního materiálu, více šetřením materiálem atp.. V případě HP a jiných dobře známých značek si ale myslím, že kvalitu výroby si do určité míry budou asi hlídat.

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výběr nové myší

Příspěvekod dvorakj » 30 čer 2018 21:21

to si myslim taky a snazim se tomu verit:-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Výběr myši na práci
    od Edom » 23 lis 2023 23:00 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    14
    1429
    od nl635 Zobrazit poslední příspěvek
    24 lis 2023 20:43
  • Výběr nové GPU
    od Donator_HD » 15 bře 2024 17:51 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    1
    527
    od Alferi Zobrazit poslední příspěvek
    15 bře 2024 18:51
  • Upgrade myši
    od VlastimilŽelezný » 23 dub 2023 11:20 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    544
    od VlastimilŽelezný Zobrazit poslední příspěvek
    23 dub 2023 11:20
  • Lze opravit levé tlačíko myši?
    od trefort » 15 lis 2023 11:17 » v Problémy s hardwarem
    2
    912
    od X Zobrazit poslední příspěvek
    15 lis 2023 15:03
  • Sekání kurzoru myši po čisté instalaci Windows 10 Příloha(y)
    od FooDMasteR » 26 kvě 2023 04:47 » v Windows 11, 10, 8...
    4
    1161
    od FooDMasteR Zobrazit poslední příspěvek
    26 kvě 2023 21:51

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 20 hostů