Stránka 1 z 1

Low End Herní PC do 25k

Napsal: 30 zář 2020 13:38
od G0dzila
Ahoj,

v průběhu října budu pořizovat PC pro manželku vyloženě jen na hraní MOBA / WOW, filmy + internet.

Sestava se mě líbila z jednoho článku. Jedná se o intel s monitorem do 3,5k

https://www.czc.cz/291203,253607,292592 ... 88928/kody


Mám s koupí čekat do konce října až výjde RTX 3080 ?
Popřípadě navrhnuli by jste něco jinak?

A ještě bych se chtěl zeptat, věříte v sestavování CZC ? Nebo si mám PC radši "secvakat" sám. Přemýšlím v rámci reklamace apod.


Díky za rady

Re: Low End Herní PC do 25k

Napsal: 30 zář 2020 14:16
od negror
Líbí se ti sestava s GTX 19960 Super za 6 tisíc a chceš čekat na 3080ku za 22k? :D To nedává smysl. S cenou levných grafik to nic moc neudělá.

V sestavě pak nedává smysl kombinace Bčkové desky s 3200 MHz paměťmi - poděkujte Intelu. A ať se na mě nikdo nezlobí, ale ta bedna dobrá není, když chceš do 25k, připlať si za BeQuiet Pure Base 500 nebo pokud chceš šetřit, tak mám dobrou zkušenost s Fractal Design Focus G, navíc barvičky bedny to mohou posunout esteticky o kousek dál a při tom je hezky tichá, tam pak ale doporučuji ještě přidat větráček dozadu, nebo je rovnou všechny vyměnit.

No a jestli stavět sám... je to velké, drahé lego a s bambilionem videí na youtube to zvládne i nešikovný šimpanz. Postav si ho sám, udělá ti to radost a budeš vědět, kde si co protáhl.

Re: Low End Herní PC do 25k

Napsal: 30 zář 2020 14:25
od petr22
Podle me mysli 3060, kdyz ma vyjit na konci rijna, 3080 uz vysla a stoji 20 tisic.

Co jeste vyjde je ZEN3, pokud se to ma kupovat az za mesic, tak nema smysl vybirat uz tred.

Re: Low End Herní PC do 25k

Napsal: 30 zář 2020 14:28
od peta501
Sestava v pohode,
Pameti neres - pojedou sice na 2933mhz, ale u intelu tech 200mhz stejne neudela zadnej rozdil. A pomalejsi pameti stoji stejne.

Je skoda ze 10400f stoji uz 4,3 jeste nedavno stala 4k.

Jinak za me vyber v pohode.
PC si sestav sam, CZC se na tebe s pripadnou reklamaci stejne vykasle - jediny co ti zustane na triku je pripadna diagnostika a pak reklamace toho danyho komponentu.
Osobne bych priplatil za tu kvalitnejsi case viz prispevek nahore.

Jinak je to v pohode :bigups:
Ale celkove jak zminil petr, pokud budes kupovat pristi mesic muzes pockat i na zen3

3060tku bych ocekaval cenove okolo 8-9k. A je otazka jestli to ma na WOW nejakej vetsi smysl.

Re: Low End Herní PC do 25k

Napsal: 30 zář 2020 14:38
od G0dzila
Omlouvám se, ano myslel jsem 3060, která bude vycházet a má snížit cenu aktuálních karet, nicméně pokud to srazí cenu o 500,- tak mě to je ve výsledku fuk.

A zase se mě nechce zbytečně odkládat nákup o další celý měsíc (manželka je nevrlá a chce počítač) :-D

Bednu vyměním za tu doporučenou, přece jen to vypadá lépe.
Doporučily by jste mě ještě jinačí typ pamětí tyhle nemají skladem.

Re: Low End Herní PC do 25k  Vyřešeno

Napsal: 30 zář 2020 15:02
od xbs