LoGitech Cam Cordless

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

LoGitech Cam Cordless

Příspěvekod Ltb » 29 črc 2003 19:20

Uz je to nejaky ten patek, co jsou webove kamery na nasem trhu dostupne..a to nejen cenove, ale i co se tyce
vyberu. Prakticky za par stovek korun jiz jste schopni dostat sve tvare na plochu vasich Windows aniz by jste
museli zkoumat....."A CO ZE JE TO ZA TU MATNOU SKVRNU TAM V TOM ROHU"
Dnes rano jsem se s jednou zajimavou kamerou "setkal"..resp. jsem ji koupil. To ze jsem ji nekupoval pro
sebe neni podstatne...
A byl jsem prekvapen....a to hned dvakrat. Hi, poprve celkem nemile:/ Naprosto me rozhodila skutecnost, ze
v jednom obchode ji clovek muze koupit za necelych 6000,- a hned o par cklicku
(mysi samozr. ...do obchodu nepujdu preci pesky;) ) vedle ji maji za 9400,- ??...ufgh..:/ tak a kde je chyba?
Asi v neznalych kupujicich...nevim jestli jsem uz na tyhle veci stary, ale 3400 rozdil na te same veci v ten
samy den/hodinu mi pripada trochu MOC :shock: :/ .............no, takze asi tak...

Druhe prekvapeni bylo uz mile:) Instalace kamery pomerne snadna zalezitost..a k memu uzasu i fungovala tak
jak jsem si nastavil (nebyva vzdy!:) ).....mrknete na http://www.logishop.cz/vi_wc_qccl.html

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 27 hostů