Sluchátka k PC uzavřená s mikrofonem

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1889
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Sluchátka k PC uzavřená s mikrofonem

Příspěvekod Grander » 14 čer 2023 17:02

Ahojte,
potřebuji nová sluchátka k PC, uzavřeného typu s mikrofonem, takže nejspíš herní (ač hry nehraju), chcete-li. Připojení: ideálně kabel s 2x jack 3,5 mm.

Prošel jsem zde forum, a zaujaly mě Endorfy Viro, jenže u těch mi vadí jediná věc, a sice mikrofon - ten bych chtěl sklápěcí, a nikoliv odpojovací.

Zvuk by neměl být nějak extrémně ujetý - jak jsem psal, hry nehraji, takže hlavně na hudbu a občas na jednodušší edity videi.

Taky bych uvítal, aby náušníky nebyli z nějaké laciné koženky, která se začne po roce drolit.

Cena tak kolem 1500 Kč, ale kdyby to jakože fakt stálo za to, jsem ochoten si i připlatit.

Díky za případná doporučení.

Reklama
Uživatelský avatar
Zakk
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 713
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sluchátka k PC uzavřená s mikrofonem

Příspěvekod Zakk » 14 čer 2023 20:38

Už delší dobu jsem po sluchátkách nekoukal, ale vždycky platilo, že je lepší vzít sluchátka od nějaký "hudební" značky (třeba Audio-technica, AKG..) a mikrofon odděleně.
Z těch setů ještě mívali slušné recenze HyperX Cloud (ale ty koukám mají taky odpojovací mikrofon)

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1889
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sluchátka k PC uzavřená s mikrofonem

Příspěvekod Grander » 14 čer 2023 20:57

Jo, diky, s tim mikrofonem chapu, ale proste bych to rad mel vsechno v jednom, na online meetingy. Specialni mikrofon bych pak poridil zvlast na obcasne nahravky, aby mi nezavazel na stole furt.
No na ten HyperX jsem taky koukal, konretne na HyperX Cloud Stinger 2 - ten ma prave sklapeci. Ale zas asi bude jinak horsi, nez to Viro.

Uživatelský avatar
Zakk
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 713
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sluchátka k PC uzavřená s mikrofonem

Příspěvekod Zakk » 14 čer 2023 21:08

Já to řeším tak, že používám mikrofon z webcamery, ale chápu že někomu vyhovuje nejvíc ten headset. Ty Viro vůbec neznám ( jak píšu už delší dobu jsem po sluchátkách nekoukal) takže nemůžu posoudit.
Kdysi jsem si na chvilku půjčoval něco takového https://sluchatka.heureka.cz/hyperx-clo ... E#prehled/ a za tu cenu a na to, že to jsou "herní" sluchátka s mikrofonem mě celkem mile překvapily (i pohodlím i zvukem).

Uživatelský avatar
extrem
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1246
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Sluchátka k PC uzavřená s mikrofonem

Příspěvekod extrem » 14 čer 2023 21:53

Ty Viro jsem měl, konkrétně Viro Plus s tou jejich zvukovkou. Zvuk jako takový rozhodně nebyl špatný na tu cenu, ale bohužel ta zvukovka byla poškozená a ve sluchátkách praskalo, takže jsem je vrátil a nakonec vzal Logitech G Pro X
Ryzen 5 1600AF, RX 6600XT. 16GB 3200 Mhz


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 98 hostů