SMAZAT

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Sektor » 28 úno 2008 15:10

zao píše:hochu pařane nejlíp co můžeš koupit za super cenu jsou http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46564 prostě bomba sluchátka


Měl jsem ty Creative Fatal1ty Gaming Headset necelé 3 měsíce ... moc "gaming" mi nepřišly, jelikož mi odešel ten patent na kablíku(ikdyž jsem ho prakticky nepoužíval)ku a následně se to tam celé "rozlámalo" ... sluchátka byly používány denně, to je pravda - ten kablík mne opravdu sklamal, ty sharkoon to mají řešeny oproti tomuto naprosto luxusně ;)

Nicméně, větu "Sluchátka jsou konstruována speciálně pro potřeby herních zvuků, například kroků a snadného určení polohy zdroje zvuku." bych v podání těchto sluchátek opravdu nebral vážně - v CS:S jsem to poznal maximálně stranama - se sharkoonama však i na metr přesně, a to je rozdíl ;)
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Reklama
WARD
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Sluchátka, vylepšení mého PC, cena mého PC

Příspěvekod WARD » 11 črc 2008 23:49

Mám je půl roku a pořád jsou bomba ve hře COD 4 nemají chybu doporučuju je všem hráčům zvukově jsou opravdu dost dobrý.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nastavení Flash disku, aby nešel smazat Příloha(y)
    od deus.one » 18 čer 2023 17:48 » v Vše ostatní (sw)
    3
    1355
    od zeus Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 10:00

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam[Bot] a 42 hostů