HP LP2465

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Unholy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 675
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: HP LP2465

Příspěvekod Unholy » 22 dub 2008 21:21

Moc bych se divil, kdyby za kostičkování mohl monitor... Nám to dělá pozemní digitální vysílání a někdy i astra na normální televizi v kuchyni taky. Je špatným signálem (výpadky v datovém toku) Jestli se nepletu většina kompresí videa je založená na vyjádření změny předchozího snímku. Pokud se ztratí někde ve větru ,rozkostičkuje to prostě do dalšího keyframu. Samo se můžu plést, ale to by ten kousek cos měl půjčený dělal i při hrách nebo čemkoli jiném co využije vysoké rozlišení. Dle mého je tomu LCD jedno z jakého zroje ten signál jde...
Jsi-li bez miny, hoď kamenem...
V nebi je lepší vzduch, ale v pekle lepší společnost :twisted:

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HP LP2465

Příspěvekod jaro3 » 22 dub 2008 21:29

Ne signál je výborný- DVB-S( satelitní) Při provozu na CRT je v pořádku- stejný comp , grafika. Beru sat. vysílání těch provozovatelů, kteří vysílají vysoký dat. tok= kvalita.Ano MPEG-2 má variabilní datový tok= při rychlých změnách scény je nejvyšší, při statické scéně je minimální.Kromě toho existuje dopředná oprava chyb (FEC) která případné malé výpadky nahrazuje.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
Unholy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 675
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: HP LP2465

Příspěvekod Unholy » 22 dub 2008 21:34

S podobným problémem nemám zkušenost, nerad bych se hádal :) Možnosti jsou tím pádem 2:
-fakt to byl nějaký šmejd monitor (nevíš přesně co to bylo za typ?)
-to LCD ma vyšší rozlišení než CRT co máš a zadíralo to někde v compu

Teď tu ale řešíme něco jiného než jsem chtěl :) Tenhle topic měl být prostě tip na dobrý (podle mě a troufám si říct že většiny recenzí) dobrý hardware
Jsi-li bez miny, hoď kamenem...
V nebi je lepší vzduch, ale v pekle lepší společnost :twisted:

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: HP LP2465

Příspěvekod jaro3 » 22 dub 2008 21:46

Byl to Samsung, přesný typ už nevím. Ale co se týká závojů a kostičkování, tak se to přetřásá na několika forech věnovaných Sat. vysílání ohledně LCD.A mají grafiky od 8800GT výše.Tak nevím, píšou , že je podstatná i doba odezvy, procesor atd.Také se provádí upscaling a downscalig ,tam také může hrát určitá disharmonie.Tohle asi nevyřešíme, já zatím s koupí počkám.Četl jsem i o nástupu OLED a SED, uvidíme.
Ale recenze jsou od toho, aby se psaly, tak se neboj , když má někdo na věc trochu jiný názor...
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 43 hostů