Acer Ferrari One 200 - co na něj říkáte ? Vyřešeno

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

felixf
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: prosinec 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Acer Ferrari One 200 - co na něj říkáte ?  Vyřešeno

Příspěvekod felixf » 26 pro 2009 00:04

Ferrarko mám dva týdny a jsem s ním velice spokojenej. Paradní výkon na videa a starší hry i novější ale na nízký detaily. Systém na ferarku běží velice svižne. Píše se mi na něm parádně je dobře skladnej lehounkej. Dloiuho sem se rozmýšlel jestli do něj pudu ted jsem klidnej a spokojenej. doporučuju

Reklama
Uživatelský avatar
Manek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: leden 07
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Acer Ferrari One 200 - co na něj říkáte ?

Příspěvekod Manek. » 27 pro 2009 10:26

Nemůžu jinak, než souhlasit, za ty prachy super, mám ho necelých 14 dní a max. spokojenost, lehoučkej, slušná výdrž, slušnej výkon.
CPU:Intel Core 2 Duo E8500 3,16GHz@3,80GHz,MB:ASUS P5Q Pro,GK:Gigabyte GTX 260 OC,RAM:Corsair DHX 4GB CL4,HDD:Samsung F1 250GB+640GB,ZDROJ:Seasonic 550W SS-550JT,LCD:Samsung 22´´T220,CASE:Acutake VIPER 2 black/red,ZVUK:Asus Xonar D1,SYS:W7.
book: Acer Ferrari One 200

rukay
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 10
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Acer Ferrari One 200 - co na něj říkáte ?

Příspěvekod rukay » 23 kvě 2010 11:38

Rád bych se zeptal na konkrétní parametry Aceru Ferrari One 200. Na internetu jsem to našel spousty krát, "*změna vyhrazena...*v závislosti na konkrétní konfiguraci" atd.
Nikde není řečeno ,že operační paměť je od začátku 4GB, ale všude je napsáno pouze ... "rozšiřitelné až na 4GB (2+2GB)". - Jak to tedy je? :huh:
Stejně tak jsem našel i, že HDD je "160* GB" zase v závislosti na konkrétní konfiguraci. Co sakra znamená tohle ... žádná jiná konfigurace není v nabídce!!! :x (Konfigurace notebooků jsou pevné, nelze je žádným způsobem upravovat. )
A tak se chci jednoduše zeptat! (směřováno na vlastníky a přímo zasvěcené - (o amatérské příspěvky není na toto téma na internetu nouze)) - jsou konfigurace: dvoujádrový procesor!!, 4GB operační paměti, HDD 500GB...a to za cenu 14 999,-!!! Dostanu tuto konfiguraci za základní cenu, nebo budu muset něco připlácet!?!
Dále jsem se chtěl zeptat: je možnost k němu zakoupit dokovací stanici: abych to uvedl na pravou míru: Potřebuji nějaký počítač do školy: Chci něco pěkného a přitom výkonného za slušnou cenu. Když pc přinesu domů, rád bych ho připojil jediným kliknutím/USB/atd. k velkému monitoru, plnohodné klávesnici, myši a samozřejmě i napájení, nebo reproduktorům a mikrofonu. JE PRO MĚ Acer Ferrari One 200 to co hledám - případně co je to co hledám. :huh: děkuji


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Acer TravelMate P2 (TMP215-41-G2) | BSOD
    od Addic7ed » 23 lis 2023 11:55 » v BSOD (Blue Screen Of Death)
    3
    2952
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    29 lis 2023 11:32

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů