Stránka 1 z 1

Prosím o zhodnocení sestavy.*  Vyřešeno

Napsal: 19 kvě 2012 22:54
od juras.hc
čus, chystám se složit pc a potřeboval bych poradit jestli to co mam vybraný budou spolu pracovat a ještě jestli byste mi poradili nejakou základní desku aby se to nehádalo .. a chtěl bych se zeptat jestli ten řadič a síťovku potřebuju lepší nebo stačí jen základní .. dík za odpovědi :)
grafika
http://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-570- ... ce+GTX+570

pevný disk
http://www.czc.cz/seagate-barracuda-720 ... 76cua6enb3

procesor
http://www.czc.cz/intel-core-i5-2500k/8 ... 50bmolmh96

chladič
http://www.czc.cz/coolermaster-hyper-21 ... 5fred4t7vg

operační paměť
http://www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-8 ... k6m970dab4

řadič
http://www.czc.cz/st-lab-u-142-3-4-x-us ... bnmr2pm8t1

sí'tová karta
http://www.czc.cz/d-link-dfe-530tx/6172 ... 98f5e0geg7

základní desku nevím.. nejakou z tadyma :)
http://www.czc.cz/zakladni-desky/produkty

zdroj
http://www.czc.cz/fortron-hexa-500w/904 ... dgu3mu9ko4

zvuková karta
http://www.czc.cz/asus-xonar-dg/80294/p ... 2k5f32seu2

//Název nic moc a zařazení do sekce už se vůbec nepovedlo

//přejmenováno a přesunuto

//mmmartin


jj dik, pospíchal sem

Re: Herní PC... help please :)

Napsal: 19 kvě 2012 22:57
od warcraftan
Vítej na Pc-help.cz
nemáš tam skřín? pff, nechce se mi to sčítat, takže napiš cenový strop + periferie (monitor, OS, taktovat/netaktovat)

Re: Herní PC... help please :)

Napsal: 19 kvě 2012 23:09
od juras.hc
skříň tato http://www.czc.cz/acutake-acu-zen-sb-ro ... r1s1c0olqa
monitor si vyberu až pak, OS win 7 profesional, netaktovat, PC bude sloužit jen na hraní her a cenový strop okolo 20 000 kč

Re: Prosím o zhodnocení sestavy.*

Napsal: 19 kvě 2012 23:23
od warcraftan
Asi takhle 20 683,-
Síťovku máš na základní desce, pokud nejsi fajnšmejkr na hudbu, tak přídavnou zvukovku nevyužiješ.

Re: Prosím o zhodnocení sestavy.*

Napsal: 20 kvě 2012 00:07
od juras.hc
jj super, díky moc.. a ta skříň není dobrá co sem si vybral pujde to i do tehlé ? ta bude lepší http://www.czc.cz/arctic-cooling-silent ... 31/produkt

Re: Prosím o zhodnocení sestavy.*

Napsal: 20 kvě 2012 00:11
od warcraftan
mmt
skříň tato http://www.czc.cz/acutake-acu-zen-sb-ro ... r1s1c0olqa

to jako že ji chceš, nebo že už ji máš doma, já totiž to chápal že už ji máš koupenou, jinak bych case do sestavy připočítal, hele v této cenové hladině vybírej od Cooler Master značky. Sice jsem nenavrhl CM ale tato má taky dobrý ohlasy :p

Pokud skřín nemáš tak by sestava jako je tahle, měla obsahovat nějakou slušnou skřín, hele, Symbolická tisícovka, pokud chceš i tak jit k tomu horšímu (což bych nedoporučoval, obzlást k této sestavě + kvalitu vybavy skříně často lidi podceňují, tak ber tuto Logic, Tu Logic neznám, ale navrhoval ji Spyke k low sestavám, kde se muselo šetřít kde se dá.

Re: Prosím o zhodnocení sestavy.*

Napsal: 20 kvě 2012 00:23
od juras.hc
jj tu za tisicovku vezmu aby to už bylo lepší no :) to už by mělo byt všechno.. tak objednávám a pak dám vědět jak to dopadlo dík moc.

Re: Prosím o zhodnocení sestavy.*

Napsal: 20 kvě 2012 00:28
od warcraftan
To jsem rád, že do mě dáváš takovou důveru (já sám mám čiste svědomí), ale počkej si prosím na d1amonda, nebo min. ještě na jednoho, který sestavu odsouhlasí. :bigups:

Re: Prosím o zhodnocení sestavy.*

Napsal: 20 kvě 2012 09:46
od juras.hc
jj tak ještě počkam