Nový SSD pro OS.

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
kupjec
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: září 12
Bydliště: Opava
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový SSD pro OS.

Příspěvekod kupjec » 05 lis 2012 18:32

To si raději již připlatím 400,- kč a půjdu do toho 128gb (pro jistotu) než-li dobudoucna nějakou chybou či špatnou instalací trpět nedostatkem paměti u 60gb verze SSDčka

Takže tak jako tak ten Crucial m4 :) Děkuji za odkazy, moc si toho vážím, teď už se budu muset rozhodnout zda-li ušetřit 400 nebo ne.. :D

Díky :)
Sestava na mém profilu. | // Telefon: Nothing Phone (1) +Galaxy Watch Active 2

Reklama
Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nový SSD pro OS.

Příspěvekod Marfy » 05 lis 2012 18:33

Mám ten Kingston SSDNow V+200 už od letošního dubna v jedné sestavě (jen v 60GB verzi) a nepozoroval jsem žádný problém.Naopak zrychlení systému bylo markantní.Jak jinak :D .Ovšem samozřejmě existují i lepší disky.Záleží na tobě.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

xtomik2
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: listopad 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nový SSD pro OS.

Příspěvekod xtomik2 » 06 lis 2012 07:13

Za mně doporučuji tenhle : http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514507H2AN35B1ISQ

Nemám s ním žádný prblém a šlape dostatečně rychle. Navíc nyní budu přecházet na satu 3 a tam předpokládám ještě větší nárust rychlosti.
(PC mi startuje od zmáčknutí po najetí na google ve firefoxu pod 35 s takže já jsem spokojen již teďka )


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů