Vylepšenie počitača.

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 11 úno 2007 22:01

No ten Logitech X 530 není dobrý nápad. Mám je zvuk super, ale občes se mi tam plete nějaký signál(východní rádio) při nízké hlasitosti. Podívej se na této stránce na Diskuzní příspěvky je to uplně dole. Tam je vidět že nejsem sám kdo má tento problém.
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29465

Reklama
Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re:

Příspěvekod jarod72pm » 11 úno 2007 22:29

Doktor 1 píše:No ten Logitech X 530 není dobrý nápad. Mám je zvuk super, ale občes se mi tam plete nějaký signál(východní rádio) při nízké hlasitosti. Podívej se na této stránce na Diskuzní příspěvky je to uplně dole. Tam je vidět že nejsem sám kdo má tento problém.
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29465

Je to dobrý nápad a pokud je něco špatně dá se to reklamovat(jako u všeho)
diskuze je o par lidech co neustale píšou dokola a prudí+ další co mají problém vůbec něco řešit (nebo zapojit)
imho tady je jedno z vícero vysvětlení:
Kaslite na to,tieto repra to robia stale kvoli nejakym impulzom v el.sieti,ci uz prepatovym alebo inym,je to na 100%.A ak si niekto namysla ze kvoli tomu to neni ale je to kvoli radiu tak fakt o tom nic nevie.
Teda nechci se zastávat ,ale můj kolega z práce je má taky a 100% spokojen na domácím kinu i PC a noproblem .
Takže i nadále platí: za ty prachy je to dobrá volba :wink:
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 11 úno 2007 23:38

Jak tak koukám vidíme to oba jinak. Já je mám a vím své.
No nevím jak ty ale já vědět o tomto problému než jsem si je koupil radši bych do nich nešel než to pokoušet a doufat že mě snad půjdou normálně a nepadnu zrovna na problémový kus. Pák je vracet čekat na posouzení a ztrácet čas. Myslím, že tak uvažuje každý rozumný člověk.
Cloude28 je to na tobě jak se rozhodneš. :wink:

micc
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod micc » 12 úno 2007 09:50

Za tu cenu raději 2 nebo 2.1 rozhodně lepší zvuk a mín problémů.http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=36480 http://www.foxpc.cz/detail/4925 Jinak,začals kartou a pamětma pak přetaktováním askočils u repro takže můžem čekat že se ještě zeptáš na monitor jinak kdyby ses podíval repro se foru taky řešilo

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 12 úno 2007 10:05

Doktor 1 píše:Jak tak koukám vidíme to oba jinak. Já je mám a vím své.
No nevím jak ty ale já vědět o tomto problému než jsem si je koupil radši bych do nich nešel než to pokoušet a doufat že mě snad půjdou normálně a nepadnu zrovna na problémový kus. Pák je vracet čekat na posouzení a ztrácet čas. Myslím, že tak uvažuje každý rozumný člověk.
Cloude28 je to na tobě jak se rozhodneš. :wink:

Je to blbé žes natrefil na špatný kousek nebo co .
Ale někdo chtěl poradit kvalitní repro tak jsem mu dal TIP !
Taky si myslím že rozumný člověk z jedné negativní zkušenosti jednoho člověka nebude soudit danou věc.
On chtěl poradit a tak jsem činil -pokud nemáš zájem mu poradit tak je zbytečné to komentovat :wink:
Ty bedny opravdu nejsou shit ale kvalitní repro(ale jak u všeho vždy se najde někdo kdo je nějak či něčím nespokojen)
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 12 úno 2007 15:37

Právě že nán zájem poradit a ušetřit clouda případných problémů. Proto jsem to přeci psal.
No a nejsem sám kdo má s nini problém např. můj bývalý kolega z práce má s nimi stejný problém a i na netu několik případů najdeš.
Toť varování na možný problém.
Doporučil bych Genius SW-HF 5.1 5000 . Bratr je má a i několik mých známích a jsou naprosto spokojeni.
Viděl jsem je dokonce v jednom klubíku měli tam dvoje a super zvuk. :wink:



Jarode nevím proč se ch ceš dohadovat když je nemáš a jediné co víš že tvůj kolega je spokojen. :mad: :D
Nechme clouda28 ať si udělá vlastní názor.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 12 úno 2007 15:56

OK.
Jsi lepší a chytřejší nebudu odporovat.
Tady padl dotaz DOPORUČTE a ne porovnávejte.
Na porovnání a problemy je jiné téma!!! toť vše k této diskuzi.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 13 úno 2007 00:45

Nejsem lepší ani chytřejší ani jsemto nějak špatně nemyslel. Jen nejsem úplně spokojen s danými repro a dost jsem se po tom problému pídil a tak bych je nedoporučoval. Navíc mám s různými reklamacemi dost špatné zkušenosti. To je celé co jsem chtěl říci. :wink:

micc
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod micc » 13 úno 2007 09:55

Doporučit někomu problémový hardware nevím,to at raději vezme těch 1800 a ať jde někam zakalit.

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod jarod72pm » 13 úno 2007 13:31

Kdo tu doporučuje problémový hardware? micc? Logitech je a vždy bude kvalitní značka a rozhodně je kvalitnější jak Genius.
Elusive nejsi náhodou jeden z těch rádoby"odborníků" od pc tuningu? jen bymě tam zajímala tvoje přezdívka ať vím,když už jsme u těch pocitů.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 13 úno 2007 13:52

První, kdo POROVNÁVAL, jsi byl ty.
vyvaruj se laciných genius nebo creative jejich zvuk je hodně přebuzený+zastřený !

Cloud28 chtěl něco doporučit, tak ať mu každý napíše svůj názor (včetně zkušeností, jaký má Doktor 1 nebo ty). Pak ať použije vlastní hlavu a vybere si. Žádnej problém. :wink:
Celý je to nějaký divný, že to, co máš ty, je nejlepčí a když s tím má někdo negativní zkušenost, "byl to jen vadný kus", stejně je to nejlepší. Vyhněme se demagogii. :wink:

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jarod72pm » 13 úno 2007 14:10

Elusive píše:První, kdo POROVNÁVAL, jsi byl ty.
vyvaruj se laciných genius nebo creative jejich zvuk je hodně přebuzený+zastřený !

Cloud28 chtěl něco doporučit, tak ať mu každý napíše svůj názor (včetně zkušeností, jaký má Doktor 1 nebo ty). Pak ať použije vlastní hlavu a vybere si. Žádnej problém. :wink:
Celý je to nějaký divný, že to, co máš ty, je nejlepčí a když s tím má někdo negativní zkušenost, "byl to jen vadný kus", stejně je to nejlepší. Vyhněme se demagogii. :wink:

Jestli ti to nedošlo byl to můj názor a posléze doporučení a nechtěl jsem to rozvádět do diskuze kdo co jak proč!
Kdyby druhý příspěvek byl podán rovnou : Já doporučuji zase tohle a tohle
tak není problém
já nemám zájem se z někým hádat ale podstrkovat někomu jen jeho vlastní zkušenost je dost málo protože toto je pro mě solidní fórum tak se tu nebudu chovat jak "odborníci" s pc tuning kde co člověk to "bůh"
a nejsou tu jen lidi co jim všem funguje vše na 100% i Já se spálil ale té značce jsem zůstal věrný -protože vím co je třeba zač jaké používá komponenty jak to skládá atd atd.(a to není demagogie!)
tohle je pro mě opět a znovu END.
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů