Vylepšenie počitača.

Nechte si poradit s výběrem jednotlivých komponent, s návrhem PC sestavy či s koupí notebooku

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Doktor 1
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 337
Registrován: březen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Doktor 1 » 13 úno 2007 22:05

Nikdo tady neříká, že Logitech je kšunt. Já osobně této značce důvěřuji. Ale musíme brát v úvahu že se jim také něco nepovede. Mám od ní myš i klávesnici a skvěle se na ní píše fakt moc příjemná. Ještě ty prsty aby tam lépe běhaly :lol:

Reklama
micc
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 127
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod micc » 14 úno 2007 09:29

Jarod jak píšeš jinde http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=10502 kupuješ zásadně kvalitu a nejde ti o to abys to šel druhý nebo dvacátý den vrátit.To repro se jim zrovna nepovedlo,jde vidět že moc šetřily,lupání,brum,krátké kabely,náchylnost narádiové vlny.Ono za tu cenu někde ušetřit musíš,takže do 2tis. raději 2 nedo 2.1.Jinak můj názor,mám větší důvěru v firmy které se zaývají audio technikou 20 30 40 let sic cena začíná u nich tam kde u PC firem končí,ale dovedou do vývoje sázet nemalé prašule.Když vidím jak některé firmy barvý membrány repro na žluto aby to budilo dojem kevlaru,tak u mne moc důvěry nemají.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 14 úno 2007 20:40

Pánové, nejsem sice Admin tohoto fóra, ale buďte od té dobroty a nevnášejte sem praktiky těmito nešvary proslulých paraden a fór. Vzájemné napadání nikdy nikam nevedlo a nevede, stejně jako diskuze typu Windows, a nebo Linux, či Intel a AMD ap. Vložte, pokud máte zájem, svou radu, námět, připomínku, ale respektujte prosím "kolegiálního ducha" tohoto fóra. Díky za pochopení. Pokud se těmito radami budete řídit, budete se i sami sem rádi vracet.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
jarod72pm
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1747
Registrován: duben 05
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod jarod72pm » 18 úno 2007 10:38

micc píše:Jarod jak píšeš jinde http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=10502 kupuješ zásadně kvalitu a nejde ti o to abys to šel druhý nebo dvacátý den vrátit.To repro se jim zrovna nepovedlo,jde vidět že moc šetřily,lupání,brum,krátké kabely,náchylnost narádiové vlny.Ono za tu cenu někde ušetřit musíš,takže do 2tis. raději 2 nedo 2.1.Jinak můj názor,mám větší důvěru v firmy které se zaývají audio technikou 20 30 40 let sic cena začíná u nich tam kde u PC firem končí,ale dovedou do vývoje sázet nemalé prašule.Když vidím jak některé firmy barvý membrány repro na žluto aby to budilo dojem kevlaru,tak u mne moc důvěry nemají.

Logitech=kvalita
na jistém fóru to bylo vysvětleno proč a jak na to -odkaz tu byl.
To repro se jim povedlo a je bez problémů(u každé věci se najde nespokojený jedinec)
Ano i logitech musel vstoupit do této cenové hladiny aby si zachoval konkurenci a i tady dokázal že je jednička!
ps: každý máme svoji důvěru ke své představě ale tady se bavíme o ceně k PC reprákům a ne předraženým
a zbytečným reprobednám různého typu a výkonu.+nerozvádím extrém :wink:
AMD FX 8370 +Freezer i30,Asus M5A97 EVO 2.0,GIGABYTE GV-N1060WF2OC-6GD,Kingston 2x8GB 1866MHz,case Zalman Z9,SSD 256GB Crucial MX ,WD Green 1TB 7200rpm SATA2,Zdroj Seasonic M12II 750W,Externí Seagate 1TB e-sata.


Zpět na “Rady s výběrem hw a sestavením PC”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů