Stránka 1 z 1

TP-LINK TL-WPS510U

Napsal: 11 bře 2009 09:33
od jimicek
Mám problem s printserverem
pripojil ho do el.site, objevil se v seznamu siti, v pc jsem nastavil ip, pripojil jsem se k prints., nastavil vse podle navodu, vytiskl zkusebni stranku, zkusil jsem i webove rozhrani, vse fungovalo, asi po pulhodine zmizel ze seznamu siti, po chvili se znovu na par minut objevil a od te doby nic

ma nekdo zkusenost nebo radu?

Re: TP-LINK TL-WPS510U

Napsal: 11 bře 2009 09:36
od d1amond
Zdravím,
nejříve zkus nový firmware ze stránek výrobce. TP-Link je super, ale bohužel se občas seknou s firmware pro naše normy a dělají problémy. Řeším převážně jejich routery a switche ,ale myslím, že s prtserverem to bude stejné.

::Mají zatím jen utility, zkus je použít místo těch z cd:
http://www.tp-link.com/support/download ... TL-WPS510U

Re: TP-LINK TL-WPS510U

Napsal: 11 bře 2009 10:16
od jimicek
Firmware neni a utility mam nove. Zarazi me ze neni 'videt', takze i kdybych mel firmware, nedostanu ho do nej

Re: TP-LINK TL-WPS510U

Napsal: 11 bře 2009 10:55
od d1amond
Update firm se vždy dělá přes kabel. Jinak si nemusela sednou Tvoje wifi s tím serverem , bylo by potřeba to odzkoušet na jiném routeru nebo laptopu s wifi.

Re: TP-LINK TL-WPS510U

Napsal: 11 bře 2009 10:58
od d1amond
Máš nastaveno u SSID té sítě, možnost "Připojit i když tato síť nevysílá" ?

Re: TP-LINK TL-WPS510U

Napsal: 11 bře 2009 11:21
od jimicek
mam ntb s wifi, na nem sem to odskousel a pak PS zmizel ze seznamu