Stránka 1 z 1

2 sítě na jednom adaptéru, připojení k internetu nefunguje

Napsal: 31 bře 2010 14:31
od Mart78
Ahoj, mám problém. Ještě včera sem na PC bezproblémů pracoval, dnes nemůžu. PC mám připojen k routeru kabelem. Ještě včera sem byl připojen k domácí síti a vše jelo bezproblémů. Dnes nejde internet, tak se podívám do centra sitovych připojení a a co vidim:
Dvě aktivní sítě - Domácí síť a Neznámá síť. Do místní domácí sítě jsem připojen. Ale na net se už nedostanu. Nechápu proč je tam ta neznámá síť.
Mám i notebook, ten funguje jak přes wifi tak přes kabel primo do routeru. LAN adaptér je nastaven stejně na notebooku i na PC. Prosím poraďte mi co mám zkusit. Už fakt nevím.

Re: 2 sítě na jednom adaptéru, připojení k internetu nefunguje

Napsal: 31 bře 2010 15:27
od Uziv00
Zdravím, můžete ve vlastnostech (pravoklik na síťové připojení) zjistit toto?:
- kolonka připojení - název síťové karty
- nastavení protokolu TCP/IP?

Re: 2 sítě na jednom adaptéru, připojení k internetu nefunguje

Napsal: 31 bře 2010 18:59
od Mart78
Myslíte tohle??

Připojit pomocí:
Marvell Yukon 88E8053 PCI-E Gigabit Ethernet Controller

U protokoli TCP/IPv4 je nastaveno ip adresu i adresu DNS ziskavat automaticky, alternativni konfigurace je taky nastavena na automatickou privatni ip adresu.

V pondělí jsem instaloval nově win 7 Ultimate x86, ovladać na sitovku jsem neinstaloval protože win 7 už ho má. Celé pondělí i úterý vše fungovlao bez problému, jediná síť ke které jsem byl připojený byla domácí síť. Dnes nevím proč ale jsem připojen i k nějaké neznámé síti. Bohužel nejde připojení k internetu ani přes domácí síť. Včera jsem instaloval ještě nějaký software tak sem si řekl že to mohl nějaký způsobit. Jediný mě napadl software + ovladač k Bluetooth adapteru. V Síťových připojenách se totiž vytvořil Bluetooth PAN Network Adapter tak sem si myslel že to třeba mohl způsobit on. Odinstaloval sem celou sadu k BT ale bohužel je to pořád stejné. Software je kompatibilni s win 7. Nastavení protokolů je stejné jako mám na notebooku a tne fugnuje normálně.

Děkuji

Re: 2 sítě na jednom adaptéru, připojení k internetu nefunguje  Vyřešeno

Napsal: 31 bře 2010 21:42
od Mart78
Tak nevím jeslti jsem hloupej nebo jakej. Ale tet večer jsem zapnul počítač a je po problému :D prostě to samo zsae jede, nechápu co to bylo, ale děkuji Vtám ITCrowd za snahu. Jen upozorňuji že vypnout a zapnout sem zkoušel předtím aspon 3krát :D Díky