Stránka 1 z 1
Špatný signál wi-fi
Napsal: 24 srp 2011 13:09
od MartinFrk
Zdravím vsechny , dnes mi udelali technici meno internetu bezdratove pripojeni wifi. Po pripojeni na wifi s notebookem jsem ale zjistil, ze mám špatný signál. Zjistil jsem ale také, že ho mám špatný, jen když je někd do vedle v místnosti na internetu na stolním pc. Jaké je tedy řešení? Eště jedna drobnost - může to být tím že nemám na routeru anténku ? Technik rikal ze ji priveze zatim neprijel . Dík za odpovedi.
Re: Špatný signál wi-fi
Napsal: 24 srp 2011 13:16
od Pic
To určitě, protože bez antény není vyzářený výkon dostatečný.Pokud ovšem současně je k síti připojeno více PC, dělí se rychlost připojení mezi jednotlivé účastníky. Jinými slovy je menší, než když běží jeden PC a využívá rychlost připojení na maximum.
Re: Špatný signál wi-fi
Napsal: 24 srp 2011 13:21
od MartinFrk
Sakra, takže se nijak nedá dostat rychlost na max. kdyz sou pripojeny 2 pc? a zlepsi se signal o hodne kdyz budu mit antenku na routeru?
Re: Špatný signál wi-fi
Napsal: 24 srp 2011 14:58
od Pic
To určitě. Kdo instaloval WiFi router bez antény?