"Odešel" mi zdoj, proč to udělal? už vím - VYŘEŠEN Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
8ndra
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: červenec 06
Bydliště: Karlovy Vary
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

"Odešel" mi zdoj, proč to udělal? už vím - VYŘEŠEN  Vyřešeno

Příspěvekod 8ndra » 30 pro 2006 11:04

Ahoj,
ve čtvrtek sem si spokojeně volal přes Skype, psal přes Icq (asi se 4 lidmi), stahoval přes BidLord! a přes Mozillu koukal na nějaké videoklipy na Youtube. Koukam, že je toho hodně, to sem nemohl zvládat, ale je to tak. Ale najednou v tom se mi restartoval počítač, řikam si, že jsem ho asi přehřál, protože to byla fakt fůra věcí. A tak sem pokračoval jen v tom důležitém -> psal sem si jen s jednou osobou přez již zmíněné ICQ. Po necelých 10 minutkách se počítač vypnul, a na pořád. Nevěděl sem co dělat, v jednom servisu mi ho prej opraví za 500,- + náklady, až mi jeden typ řekl, že mi zy 50,- změří zdroj, že to bude asi tím, a bylo. Hnedle sem si koupil i novej, 350W za 500,-. Nechal sem mu 600,- a spokojene bezel domu, zase zavislit. :wacko:

Chci jen vědět proč mně ten zdroj opustil, protože těch pár dní bez počítače bylo fakt hroznejch:nervous:, a nerad bych, aby se to opakovalo. :crazy:

S pozdravem 8ndra
Naposledy upravil(a) 8ndra dne 30 pro 2006 22:43, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 30 pro 2006 12:32

udělal to proto že to byl vadný kus :idea: byl dlouhodobě přetěžován případně byl nekvalitně navržen a vyroben...

ale chtěl jsem ti říct že ten tvůj zdroj byl právě nějáký takový kus 350W za 500,- ... dobrý 350W zdroj stojí od 1000,- korun dál ...takže je tam dost velká šance že se ti to za chvíli stane znovu...
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
8ndra
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: červenec 06
Bydliště: Karlovy Vary
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod 8ndra » 30 pro 2006 12:39

:x to si mne moc nepotesil, ale dik :bigups:

aspon v tom mam jasno, zdrejmne to bylo tim pretezovanim - HDD, floppy, DVD-RW, CD-RW na 250W je troufalý.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů