Stránka 1 z 1

nejde mi graficka karta

Napsal: 16 lis 2014 18:49
od radek sofr
Ahoj rad bych poprosil o radu rozebral jsem pc a vyndal grafickou kartu kdyz sem ji vratil zpatky tak sem zapnul pc a pak sem si vsiml ze sem tam nestrcil kabel do graficky karty tak sem ho tam strcil a neuvedomil jsem si ze mam zaplej pc okamzite se mi vypnul kdyz sem ho pak zapnul tak mi nefungovala a u graficky karty se mi netoci vetrak nevite co stim mam delat ? Predem dekuju za radu. :)

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 16 lis 2014 20:29
od Pic
Možná to GK nepřežila. Máš-li možnost zkus jinou. Případně se mohl poškodit i zdroj.

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 17 lis 2014 09:47
od radek sofr
Me se pc normalne rozbehne vsechny vetraky se toci ale jenom u ty graficky karty ne a na monitoru mi vubec nic nenaskoci

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 17 lis 2014 11:16
od dadlou
Ono se nevyplácí, něco zasouvat kdyš se PC nevypne to vždy hrozí katastrofou. Potřeba jak píše Pic, vyskoušet novou GK protože to vypadá na křemíkové nebe, bohužel.

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 18 lis 2014 12:31
od radek sofr
Jinou grafickou kartu nemam ale vsiml jsem si ze ani u zdroje se mi netoci vetrak muze bejt ten problem vtom ??

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 18 lis 2014 13:17
od Pic
Asi nečteš pozorně co odpovídáme. Již jsem výše psal, že může být poškozený zdroj (zkusit jiný), nebo grafická karta (odzkoušet jinou, nebo tuto v jiném PC). Nejde vyloučit i poškozená základní deska.

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 18 lis 2014 14:51
od radek sofr
Zkusil jsem grafickou kartu do jineho pocitace a funguje.ale ten vetrak nefunguje

--- Doplnění předchozího příspěvku (18 Lis 2014 14:53) ---

Je to problem ??

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 18 lis 2014 15:23
od Pic
Asi ano, protože se bude přehřívat a tím se dále poškodí. Pokud nefunguje asi ventilátor na zdroji, tak podobný problém, jestliže nemá ještě další závadu a to nejspíše ano. Takže jej zkus vyměnit a hned uvidíš zda je zdroj OK.

Re: nejde mi graficka karta

Napsal: 18 lis 2014 15:37
od radek sofr
Uz sem prisel jak nahofit vetrak na zdroji staji tuzkou nebo necim do nej trochu strcit a hned nabehme a toci se a i na grafice se pochvili zacne tocit nemuze to byt v desce jak si psal pred tim ?

--- Doplnění předchozího příspěvku (18 Lis 2014 15:52) ---

Uz sem na to prisel je to zakladni deskou vyndal sem zdeoj i grafickou kartu dal to do jiho pc a funguke to bez problemu