Stránka 1 z 1

notebook do PC case

Napsal: 11 kvě 2017 13:21
od Dreatha62
Ahoj, mám tu starší noťas - https://www.alza.cz/toshiba-satellite-l ... .htm#popis , bohužel mu už nefachá displej. Chci se zeptat, kdybych ho "vykuchal" a ty vnitřnosti narval do bedny osazené větráčkama a připojil k monitoru, dal by se používat jako normální stolní PC?? Jde mi o to, jestli se to uchladí

Re: notebook do PC case

Napsal: 11 kvě 2017 13:59
od zeus
K monitoru ho muzes preci pripojit i tak, jak je ted.

Re: notebook do PC case

Napsal: 11 kvě 2017 14:01
od Dreatha62
Já vim no, mě to zajímá hlavně z toho hlediska, že ten case je podle mě líp chlazenej.. proto to chlazení v noťasu je celkem na nic..

Re: notebook do PC case

Napsal: 11 kvě 2017 16:03
od TheSalon112
Ja si myslím, že do obyčajnej bedničky to nedáš, keďže notebookove dosky nemajú montážne otvori (a aj keď, tak určite nie na určitý form factor). Taktiež USB porty máš jak po pravej, tak po lavej strane laptopu, tým pádom by si nemohol využívať všetky porty.. Taktiež napájanie.. je vysoko nepravdepodobné (priam nemožné), že by laptop mal štandarný 20/24 PIN pre napájanie zakl dosky a 4/8 pin na napájanie porcesora. Práve pre to, si pri kúpe laptopu musíte velmi dobre rozmyslieť, či ten laptop vlastne potrebujete. Pretože aj tak väčšina užívatelov, ktorý si laptop kúpia, ho majú väčšinov doma na stole.

Re: notebook do PC case

Napsal: 11 kvě 2017 16:07
od Martab
Ikdyby se ti to tam nějak povedlo napasovat, tak chlazení stejně moc nepomůžeš, protože hlavní problém je ten "pidipasiv" toho chladiče, a to stejně nezlepšíš jen tím že to dáš do case. Takže já bych maximálně odmontoval víko a panty (pozor, nedestruktivně, ve víku jsou antény WiFi a podobně) a prostě s toho udělal něco jako staré ZX spectrum nebo podobné PC s klávesnicí :-)

Re: notebook do PC case

Napsal: 12 kvě 2017 10:41
od Dreatha62
Okey okey :D mě to zajímalo jenom hypoteticky :D, no nic, asi ho budu používat jenom jako "stolní".