Zamrzání pc

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Zamrzání pc

Příspěvekod Janek. » 09 říj 2007 20:36

Ahoj lidi prosím nemohli byjste mě někdo zkusit poradit,už druhý den (dneska asi 5x)se mě stalo že když jsem se pokusil otevřít nějaký program nebo internet (myslím tim poklepání na ikonu)ne ale vždy ,tak ikona stmavla jako že se chce program spustit ale nic se nedělo myš na pohyb reaguje ale nic nešlo spustit ani vypnout ani avast v liště se nehýbal prostě zamrznuté ,nic nereagovalo až pokaždé když jsem to restartoval tak vše jelo normálně ,projel sem počítač avastem i jinyma na nějaký ten maras ale nic se neoběvilo tak nevím ¨co to muže dělat nemáte s tím někdo zkušenost dík za radu janek

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 09 říj 2007 20:58

Věštci jsou jaksi nedostatkové zboží, takže laskavě alespoň něco uveď o PC a systému.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zamrzaní pc

Příspěvekod Janek. » 09 říj 2007 22:09

AMD Athlon(tm)64 Processor 3000+1810MHz, 128KB,,paměť 2048MB,MICRO-STAR INTERNATIONAL CO,LTD MS-7125,NVIDIA GeForce 6600GT ja se v tom zase nějak šíleně nevyznám tak nevím jestli ti to stačí nebo né ,nebo kde se to dá všechno najít ,kdyby ti to nevadilo a napsal kdyžtak něco blíž díky moc.janek
Přílohy
9-10-2007_21-55-47.jpg

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zamrzaní pc

Příspěvekod Janek. » 09 říj 2007 22:10

no to vyfocení se mě zrovna nepovedlo promin myslel jsem že to pujde dělal jsem to poprvé

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 09 říj 2007 22:37

Je možné, že jsou problémy s diskem. Zkus nejprve vyčištění disku a pak kontrolu disku, nejlépe programem staženým od výrobce disku, nebo kontrolou disku ve Windows a zaškrtnout obě políčka s opravami. Případně zkontroluj PC programem Mwav.exe. Nemáš doufám přetaktováno?
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zamrzání pc

Příspěvekod Janek. » 10 říj 2007 20:57

Dík za radu dneska se to nejak nesekalo ale zase to dost trvá než vypne pc oproti předešlým dnům ale kvuli toho nepíšu zkusil jsem projet pc tim Mwav.exe našlo mě to celkem asi 7 chyb s toho asi tři kritické chtěl jsem tu správu skopirovat ty chyby ve spodním okně co se ojeví ale nejde to chtěl jsem to tady vložit jestli bys nevěděl co s tím ale jak říkám nešlo to vubec skopírovat vím že tam bylo něco o malvare ,advare ve G.system volume něco v tom smyslu mužu ten test udělaT ZNOVA ALE NEVÍŠ JAK TO ZKOPÍROVAT ČISTĚ JEN TY CHYBY jsem s toho trochu jelen dík za odpověď janek

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 10 říj 2007 21:02

Nech si zobrazit log, to je textový soubor, označ část, kterou chceš zkopírovat a klikni na levý Ctrl a C současně. To se uloží do schránky a až to budeš chtít vložit sem do poradny stiskni Ctrl a V současně.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zamrzání pc

Příspěvekod Janek. » 10 říj 2007 21:50

Dík že jsi tak rychle napsal bohužel ted jdu do práce ráno to sjedu znova a pak to tu hodím jestli s toho něco zjistíš budu rád zatím ahoj

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zamrzání pc

Příspěvekod Janek. » 11 říj 2007 07:29

Objekt "tencent qq Spyware/Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Objekt "savenow Adware" nalezen v souborovém systému! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\programy na vypalení n\bearshare\BSPROINSTALL.exe//WiseSFX Dropper//WISE0044.BIN//stream//data0005 indentifikován jako "not-a-virus:AdWare.Win32.Mostofate.aa". Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\System Volume Information\_restore{5BB17341-19F7-4CE8-8DDA-9615C4BB1B0D}\RP174\A0063751.exe//WiseSFX Dropper//WISE0044.BIN//stream//data0005 indentifikován jako "not-a-virus:AdWare.Win32.Mostofate.aa". Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\System Volume Information\_restore{5BB17341-19F7-4CE8-8DDA-9615C4BB1B0D}\RP176\A0069431.exe//WiseSFX Dropper//WISE0044.BIN//stream//data0005 indentifikován jako "not-a-virus:AdWare.Win32.Mostofate.aa". Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\System Volume Information\_restore{5BB17341-19F7-4CE8-8DDA-9615C4BB1B0D}\RP176\A0069775.exe//WiseSFX Dropper//WISE0044.BIN//stream//data0005 indentifikován jako "not-a-virus:AdWare.Win32.Mostofate.aa". Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Odstrelovac.2007.iNTERNAL.DVDRip.XviD.CZ-HuNTs\CD2\odstre-hunts_part2.r45 je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Odstrelovac.2007.iNTERNAL.DVDRip.XviD.CZ-HuNTs\CD2\odstre-hunts_part2.r46 je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Odstrelovac.2007.iNTERNAL.DVDRip.XviD.CZ-HuNTs\CD2\odstre-hunts_part2.r47 je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Odstrelovac.2007.iNTERNAL.DVDRip.XviD.CZ-HuNTs\CD2\odstre-hunts_part2.rar je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Odstrelovac.2007.iNTERNAL.DVDRip.XviD.CZ-HuNTs\CD2\odstre-hunts_part2.sfv je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Odstrelovac.2007.iNTERNAL.DVDRip.XviD.CZ-HuNTs\odstre-hunts_part1.avi je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Odstrelovac.2007.iNTERNAL.DVDRip.XviD.CZ-HuNTs\odstre-hunts_part2.avi je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\PIXAR.torrent je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\The.Chumscrubber.2005.DVDR.PAL.CZ-ADOX.torrent je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Soubor G:\TORENTY\Zachranari.1.torrent je infikovaný virem BkCln.Unknown !! Provedené akce: Nic nebylo provedeno.
Tak tohle mě vyjelo myslíš že zjistíš co s tím dík moc ahoj janek.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Náhodné zamrzání PC
    od Styxik » 20 kvě 2023 23:59 » v Problémy s hardwarem
    7
    1186
    od Styxik Zobrazit poslední příspěvek
    23 kvě 2023 08:31
  • zamrzání pc win11
    od gogo1963 » 15 říj 2023 09:34 » v Windows 11, 10, 8...
    12
    2009
    od gogo1963 Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 08:33

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů