Stránka 1 z 1

Tiskárna na notebooku nefunguje  Vyřešeno

Napsal: 23 čer 2019 16:27
od ibro79
Dobrý den,před pár dny jsem dal do notebooku nový disk. Zjístil jsem,když dám kabel z tiskárny do notebooku bude v nastavení v kategorii zařízení bluetooth a jiná,ale ne v kategorii tiskárny.Tiskárnu systém ani aplikace HP Smart nedokáže najít.
Zkusil jsem stáhnout software přes jejich offic. stránku na tu tiskárnu,ale v okamžiku,když ji stáhnu a otevřu tak se mi jen objeví extrahování a pak po dokončení nic se neděje(ztratili jsme CD od té tiskárny).
Jen pro info tiskárna před výměně disku fungovala.
Nevím co mám dělat a proto prosím o pomoc,
děkuji.

Tiskárna: laserjet M1132 MFP
operační systém: WIN 10

Re: Tiskárna na notebooku nefunguje

Napsal: 23 čer 2019 16:32
od Uziv00
Jestliže propojíš tiskárnu a notebook kabelem (předpokládám, že pomocí USB) a poté tiskárnu zapneš, mělo by se zařízení samo detekovat. Děje se tak?

Re: Tiskárna na notebooku nefunguje

Napsal: 23 čer 2019 16:36
od ibro79
právě když tiskárnu v nastavení bluetooth odinstaluju a pak připojím usb kabel zase do notebooku tak jedině co se stane je,že se dá spátky do kategorie bluetooth.

Re: Tiskárna na notebooku nefunguje

Napsal: 23 čer 2019 16:40
od Uziv00
Tak ji možná windows špatně detekuje.
Takže když jsi stáhl ten sw od tiskárny, někam se na disk extrahoval. Najdi kam. Zde zkus najít setup.exe a spusť ho.
Je tam soubor hpsetup.exe
Spusť při připojené, ale vypnuté tiskárně. Instalátor si o zapnutí/připojení řekne sám.

Re: Tiskárna na notebooku nefunguje

Napsal: 23 čer 2019 16:58
od ibro79
Problém je nakonec vyřešen,zkusil jsem v pc stáhnout znova ten software a nakonec jsem v souborech našel pod stejným názvem softwaru instalačku,která asi byla ta extrahovaná,která se mi automaticky nespustila.
Děkuji