Televize Philips a špatně párující se soundbar

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Edom
Level 3
Level 3
Příspěvky: 522
Registrován: červenec 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Televize Philips a špatně párující se soundbar

Příspěvekod Edom » 13 lis 2023 17:31

Dobrý den, prosím o radu. Vyměnil jsem Samsung televizi za novou Philips 65PUS7956 65" zapojenou stejně jako u staré tv optickým audio kabelem. Fungovalo to skvěle, něco jako cec u HDMI (zapl jsem tv, zapl se soundbar, vypl jsem tv, vypl se soundbar) a taky šlo ovládat hlasitost, měnil jsem hlasitos Samsung ovladačem od tv a nemusel mít ovladač vůbec na stole. Ten jsem jen používal pro změnu basů. U této Philips jsem prošel celé nastavení několikrát a bohužel nevidím možnost tohle nastavit nebo upravit. Pouze jsem vypl reproduktory od tv, šlo poznat že je tam nějaká odezva a bylo to jakoby trochu s ozvěnou (soundbar hrál o nějakou milisekundu později nebo dříve) a bilo se to s reproduktory. Hlavně i když TV má sice dobrý zvuk, tak soundbar se subwooferem je prostě kvalitnější zvuk. Televize je aktualizovaná, ale vůbec si už nevím rady. Lze to prosím nějak nastavit nebo vyřešit? (Zkoušel jsem i místo kabelu spárovat televizi a soundbar přes bluetooth ale to samé). Nevěřím, že Samsung soundbar bude fungovat takto jednoduše jen se Samsung televizí, věřím a doufám že to nějak půjde. Prosím, ví někdo jak vyřešit tento problém nebo řešení je koupit soundbar od stejné značky jako je TV?
Když zvyšuji hlasitost, píše to hlášku: Položka TV reproduktory je v nabídce zakázaná (ano, tv reproduktory jsem vypnul, ale rád bych tím ovládal soundbar).

Reklama
Edom
Level 3
Level 3
Příspěvky: 522
Registrován: červenec 11
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Televize Philips a špatně párující se soundbar

Příspěvekod Edom » 22 lis 2023 15:00

Volal jsem na Philips podporu a paní odpověděla, že tento problém je nekompatibilita. Pro Philips televizi je potřeba Philips soundbar. Takže bohužel tohle asi nevyřeším.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 44 hostů