Dvoufázové ověření u PS4-PSN.

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

dosty.
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 121
Registrován: srpen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Dvoufázové ověření u PS4-PSN.

Příspěvekod dosty. » 03 bře 2024 19:14

Zdravím, nemá s tím někdo zkušenost?Vyskočilo mně ,že se mám prihlasit (PlayStation network) pomoci 2f overeni, ale nejsem si vedom, ze jsem nekdy nastavil toto overeni..Kdyz to zadam rucne, napise to-kod vypršel. Pri prihlaseni do playstation app mne to napise zadejte kod z 2f overeni. Kdyz se chci prihlasit na strankach sony playstation-pri kliknuti na prihlasit se objevi "Vypršel časový limit pro připojení k serveru." Pri zadani emailu a hesla to napise znovu "2fázové ověření je povoleno. Otevřete svoji aplikaci ověřovače a získejte ověřovací kód. Tento kód zadejte sem." Ale nevím, kde ho sehnat. Předem děkuji

Reklama
xCloudGirl
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: říjen 23
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Dvoufázové ověření u PS4-PSN.

Příspěvekod xCloudGirl » 05 bře 2024 15:33

Někdo nastavil opravdu dvoufázové ověřování do tvého účtu.. Možná se ti tam někdo naboural a je tam nyní dvoufázové ověření. A nebo sis to nastavil, ale jen o tom nevíš.

Zkusila bych zavolat na support PlayStationu je v CZ. A dost mnohokrát mi pomohli i když to pak se řešilo přes email. Budou se tě ptát na určité otázky co jsi vyplňoval v acc. A pak ti ho s největší pravděpodobností obnoví.
Nesuď knihu podle obalu ;)
Na světě nikdo není dokonalý
Nikdy nejsi na to sám, někdo ti dokáže vždy pomoci
Přátelství nepotřebuje slova - je to samota zbavená úzkostí ze samoty
Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité je očím neviditelné
Na světě nejsou nekrásnější věci, ale okamžiky
Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Facebook [Bot] a 37 hostů