nejde Nastartovat PC Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Kamos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 340
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nejde Nastartovat PC

Příspěvekod Kamos » 23 kvě 2008 11:29

po nastartovani pc je cerna obrazovka zda seze ale vse nastartuje jdou vetracky cdromky jen je cerna obrazovka po stisknti tlacitka na bedne power a podrzeni se obevila tato hlaska A67613 RV535PRO BIOS DDR2 500e/400m _(pomlcka blika)
vecer jsem PC vypnu normalni zpusobem start vypnout PC rano uz sem ho nenastartoval apo podrzeni tlacitka power se zobrazila ta hlaska.
zkousel jsem vymenit monitor, grafickou kartu, kabely, HDD s jinym OP systemem a vysledek stejnej.
parametry:
WIN XP SP2
graficka karta SAPPHIRE X1650 512MB
HDD 160GB
operacni pamet 512+1024
procesor pentium 4 3000MHz (ale tim si nejsem presne jist ale tak nejak to bude priblizne)
zakladni deska ACER
zdroj premier model:LC-B300 ATX
dekuji za odpovedi
Naposledy upravil(a) Kamos dne 23 kvě 2008 11:42, celkem upraveno 1 x.

Reklama
Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nastartování PC

Příspěvekod Moriss » 23 kvě 2008 11:38

Soude podle te hlasky by to mozna chtelo zkusit vymenit ramky. Zkus to pustit treba jenom s jednou a pak s tou druhou.
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Kamos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 340
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod Kamos » 23 kvě 2008 11:48

tak to nepomohlo a ta hlaska tam uz nenaskoci byla tam jen jednou nevim jak se me tam obevila predtim ale furt stejny jako rano ta hlaska se obevila behem dne pri tom zkouseni monitor to nezapne jsem zapomel predtim dodat

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod ReCall » 23 kvě 2008 12:07

Podle výsledků googlu soudím, že je problém v grafické kartě. Výsledky ukazují ve třech ze tří případů problém v grafické kartě SAPPHIRE RADEON X1650 512MB.
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=A67 ... ooglem&lr=

Nevím jak si na tom, ale já bych zkusil nouzový režim. Tam odinstalovat ovladače grafiky a znovu je nainstalovat.
odinstaluješ přes Systém->Hardware(záložka)->Správce zařízení ... vyhledáš grafiku a nahoře klikneš na ikonu odinstalovat.

Kamos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 340
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod Kamos » 23 kvě 2008 12:09

ReCall píše:Podle výsledků googlu soudím, že je problém v grafické kartě. Výsledky ukazují ve třech ze tří případů problém v grafické kartě SAPPHIRE RADEON X1650 512MB.
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=A67 ... ooglem&lr=

Nevím jak si na tom, ale já bych zkusil nouzový režim. Tam odinstalovat ovladače grafiky a znovu je nainstalovat.
odinstaluješ přes Systém->Hardware(záložka)->Správce zařízení ... vyhledáš grafiku a nahoře klikneš na ikonu odinstalovat.

bych udelal aleja senedostanu vubec do win
ani nouzovem rezimu myslim ze se nedostanu nemam nic videt na obrazovce je cerna

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod Moriss » 23 kvě 2008 12:12

ReCall píše:Podle výsledků googlu soudím, že je problém v grafické kartě. Výsledky ukazují ve třech ze tří případů problém v grafické kartě SAPPHIRE RADEON X1650 512MB.
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=A67 ... ooglem&lr=

Nevím jak si na tom, ale já bych zkusil nouzový režim. Tam odinstalovat ovladače grafiky a znovu je nainstalovat.
odinstaluješ přes Systém->Hardware(záložka)->Správce zařízení ... vyhledáš grafiku a nahoře klikneš na ikonu odinstalovat.



Vzdyt na je na zacatku napsano, ze zkousel grafiku vymenit....
...and I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you. Jules,Pulp Fiction

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod ReCall » 23 kvě 2008 12:14

Zkus grafiku vyndat, nastartuj pc a vyzkoušej ten nouzový režim. (Zkontroluj jestli jsou všechny kabely zapojene správně)
//ted zkouším ten odkaz googlu a vidím tam jen jeden výsledek :idea: ještě před 5 minutama tam byly výsledky tři. :eh:

Kamos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 340
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod Kamos » 23 kvě 2008 12:26

ReCall píše:Zkus grafiku vyndat, nastartuj pc a vyzkoušej ten nouzový režim. (Zkontroluj jestli jsou všechny kabely zapojene správně)
//ted zkouším ten odkaz googlu a vidím tam jen jeden výsledek :idea: ještě před 5 minutama tam byly výsledky tři. :eh:


ano psal jsem ze jsem i grafiku vym,enil za jinou stejnej vysledek obrazovkaerna monitor sem taky menil obrazovka cerna kabely jsem menil taky obrazovka cerna kabely jsem porosel jestli jsou vsehny zpravne zapojeny zastrceny furt obrazovka cerna jen jednou tam nazkocila ta hlasdka taky jsem hledal na googlu ale neumim anglicky a cesky jsem to nenasel tak jsem se sel poradit sem k vam na pc-help

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod ReCall » 23 kvě 2008 12:28

Moriss píše:Vzdyt na je na zacatku napsano, ze zkousel grafiku vymenit....

Jo možná ji zkoušel vyměnit, ale nepsal že ji úplně vyndal. ...Já nevím, jen píšu jak bych to zkoušel řešit já. :smile:

2Kamos: Už si tu grafiku vyndal? Píšeš že si ji jen vyměnil za jinou - ta by stejně nešla protože v pc nemáš její ovladače(pokud se nejedná o tu samou), ale vyndal jsi ji uplně? Myslím to tak abys rozjel pc bez grafiky a zkusil najet do nouzového režimu. :wink:
Naposledy upravil(a) ReCall dne 23 kvě 2008 12:35, celkem upraveno 1 x.

Kamos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 340
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod Kamos » 23 kvě 2008 12:34

ReCall píše:
Moriss píše:Vzdyt na je na zacatku napsano, ze zkousel grafiku vymenit....

Jo možná ji zkoušel vyměnit, ale nepsal že ji úpl
ně vyndal. ...Já nevím, jen píšu jak bych to zkoušel řešit já. :smile:

jj to chapu
vymenil sem ji uplne
jako vsechno ostatni jen se proste nedostanu ani na dos nikam cerna obrazovka ad delam co delam ani bios nenastartuju proste nic nebo treba jo ale je to za cernou obrazovkou mmyslell sem ze by to mohl bejt monitor tak jsem ho vzal z druheho pc kde jsem ted a taky nefungovalo nic nevim uz jak to popsat

Kamos
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 340
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod Kamos » 23 kvě 2008 12:38

nemoh by to delat zdroj neco s atx nebo treba bios nejde nejak restartovat nobo neco takoveho

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43061
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: nejde Nastartovat PC

Příspěvekod jaro3 » 23 kvě 2008 13:14

To Recall:no teda nevím jak by mohl bez grafiky najet do nouzového režimu... :D leda úpoužít tu integrovanou..pokud ji má.
To Kamos: Zkus vyměnit zdroj, zkus zmenšit RAM nebo vyměnit, odpoj mechaniky a další karty do PCI. Nech jen min. RAM, grafiku ,samozřejmě zdroj.Můžeš odpojit i HDD, ale ten jsi měnil, že..aby naběhl aspoň BIOS.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra


Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů