Jak nejlépe zapojit processor? Vyřešeno

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Razzell
Level 2
Level 2
Příspěvky: 231
Registrován: září 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak nejlépe zapojit processor?  Vyřešeno

Příspěvekod Razzell » 18 led 2009 13:18

Zdravím, co nevidět budu zapojovat svůj nový processor ZDE
bude to můj první co budu zapojovat já :D tak jsem se chtel zeptat naco si dát pozor a na rád bych takovou malou instruktáž, taky jsem videl na jednom videu že si ten chlápek bral neco na ruku jakoby nejaky náramek :idea: a jeste se chci zeptat zda mám z desky vse vypojit jako třeba grafiku, ram atd? :?
MSI KA780G, DualCore AMD Althon X2 (5400+, 2,80GHz)+ Arctic Cooling Freezer 64 Pro, Kingston 2X512 DDR2, 2X1GB A-DATA EXTREME DDR2,W. D. 250GB SATA II + Seagate Barracuda 250GB SATA II + Fujitsu Siemens (w.d.) 250GB USB, Asus 8600GT 256MB RAM DDR3, EuroCase 450W, LCD 19´ Asus VW192

Reklama
Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak nejlépe zapojit processor?

Příspěvekod zao » 18 led 2009 13:22

desku budeš možná muset vyndat kůli uchycení chladiče ale jinak v celku nic nehorzí zvedneš páčku která ju u sc vyjmeš starej a dáš tam novej samozřejmě spárvně orientovanej a páčku zas zaklapneš a nasadíš chladič, ten náramek co si viděl tak to je na uzemění, ale když nebudeš mít na sobě nic umělýho a vybiješ se předtím třeba o topení tak není třeba
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Radix
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2165
Registrován: září 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak nejlépe zapojit processor?

Příspěvekod Radix » 18 led 2009 13:26



Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů