Zkušenosti s reklamacemi u CZC.CZ

...

Moderátoři: Marfy, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Turion
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2879
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenosti s reklamacemi u CZC.CZ

Příspěvekod Turion » 23 dub 2019 10:21

Není vůbec rozdíl v krádežích zaměstnanců za socíku a za hadrníků. Jakmile je možnost, tak seberou všechno bez ohledu na systém. Rozdíl je, že za hadrníků jsou krádeže na úkor zákazníků různě maskovány a vyžadovány přímo vedením podniků, aby se ze zákazníků dostalo co nejvíce peněz za málo nákladů. Takže za socíku kradli zaměstnanci šroubky a za hadrníku zase kradou zaměstnanci to k čemu mají přístup, ale navíc oproti socíku je přímo vyžadováno firmami, aby se okrádali zákazníci a manažeři jsou za vymýšlení prasáren přímo finančně odměňováni. Prostě neuznávat důvody reklamace, zdržovat s vracením, vymýšlení výmluv všeho druhu. Měl jsem ze dvou nákupů 2 reklamace u CZC a jednu zazdili naprostou neznalostí jak funguje zdroj, ale to jsem jim daroval peníze zase tím, že jsem si ho radši amatérsky opravil a druhou mi vyřídily sice opravou tiskárny, ale využili prakticky celý časový limit na vyřízení reklamace, takže jsem byl pěkně dlouho bez tiskárny. Pozitivní reklamu můžu dát leda ve směru, že objednávku doručí rychle na rozdíl od reklamace pochopitelně, jelikož z reklamace nejsou zisky.
Jestli je ovladač kvalitní nebo ne nemusí zákazníka zajímat. Dva roky má fungovat a když ne, tak to má prodejce zajistit. Stačilo. Zase se zbytečně rozčiluju, když se se systémem nedá nic dělat. Dokud jsou lidé většinově blbci, tak mají co volí.

Reklama
petrmet
Level 3
Level 3
Příspěvky: 440
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenosti s reklamacemi u CZC.CZ

Příspěvekod petrmet » 23 dub 2019 15:08

Děláme si to sami. Vím, že někdy to není jednoduché, ale když mě někde odrbou, tak se jim příště vyhnu a samozřejmě zkušenost šířím dál. Jinudy cesta ke zlepšení nevede.

Uživatelský avatar
Adys301
člen HW spec týmu
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8461
Registrován: říjen 12
Bydliště: Ano
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenosti s reklamacemi u CZC.CZ

Příspěvekod Adys301 » 23 dub 2019 15:18

U nás jsem řešil podobný problém. Zákazník si koupil ovladač pro Xbox One, dal ho k nám na reklamaci cca po třech týdnech. Ten samý den jsme ho poslali na reklamaci k dodavateli. Po týdnu se nám ovladač vrátil s tím, že zákazník si má zavolat na podporu Microsoftu, aby si to s nimi vyřešil sám...

Jinak s CZC jsem nikdy neměl problémy s vracením zboží ani reklamacemi grafických karet a HDD.

Uživatelský avatar
vagiclean
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 124
Registrován: listopad 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zkušenosti s reklamacemi u CZC.CZ

Příspěvekod vagiclean » 23 dub 2019 21:13

Já u nich reklamoval ramky kvůli BSOD. Vyřešeno výměnou za nové. Takže za mě OK.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (hw)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti