Rapidshare inovoval free download

...

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Myloš » 02 črc 2008 21:13

Rapidshare inovoval free download – na jedné straně zrušil minimálně hodinové čekání po stažení souboru, na druhé straně však omezil rychlost; píšou tam, že na 500 kb/s, ale ve skutečnosti to teď osciluje někde mezi 640–800 kb/s. Ale i kdyby platilo to minimum (půlmegabit), tak s takovou rychlostí za hodinu stáhnu přes 200 MB, což je přinejmenším dvojnásobek oproti předchozímu stavu.
Už jsem koketoval s myšlenkou, že si pořídím premium, ale takhle to budu asi ještě nějaký čas odkládat.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Reklama
Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Jan Pašek » 07 črc 2008 21:08

Miloš ty chceš říct že už nemusím čekat? a ta capcha s kočkama se musí vyplňovat furt? Ty jak budu mít trochu času tak to vyzkouším bo už druhej den rostu z Rapispoolu.cz
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Elusive » 07 črc 2008 21:45

Je to tak, bez čekání, bez koček, se sníženou rychlostí. :wink:

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod benik.martin » 07 črc 2008 22:26

no snížená rychlost....vy možná máte vysokorychlostní připojení,ale myslim že většina lidí nemá víc jak 2,maximálně 4 Mbps.....a pro ty je omezení 500 kb/s fakt ukradený :D
jinak je to paráda,ty blbý kočky mě fakt štvaly,když už sem je desetkrát kvuli nějakýmu čokloj napsal blbě tak sem to rači zavřel a nestahoval ! :D :D
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Romaine » 07 črc 2008 22:29

Ale stojí to za to... Když necháš pc přes noc zaplej a nahážeš linky do usdownloaderu, tak se stahuje a stahuje... já mám sice premium, ale s bratrem, takže občas valím přes free a musím říct, že kód mi nevadil, ale ty kočky!!! to bylo na rozmlácení komplu kolikrát...
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Luke23
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Luke23 » 08 črc 2008 01:12


Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Sektor » 08 črc 2008 03:07

Dovolím si reagovat .... byl bych rád, kdyby to člověk alespoň dočetl a zamyslel se nad tím ....

Představ te si, že vám net zvednou měsíčně o 125 CZK ... přežili byste to ? Výměnou za to bystě meli možnost stahovat z rapida třeba co vám net dovolí => ... mít mp3 rychleji, než si přes správce vyberete kam to uložit , obsah CD za dobu kratší, než doba strávená na velké ... a DVD za dobu přípravy večeře a to třeba i pro vaší paní (spíše tipuju chlapa, jestli vůbec aspoň to ...).... žijeme v době, kdy vám např.UPC dá za 779 CZk měsíčně 6,2Mbit bez limitu a PC se dá složit za 10 tis CZK ... a za 20 už máte něco, což vlastně ani nepotřebujete (nepočítám-li 4x 1TB disk v hodnotě 4x 3000 CZK = 1 celé PC, protože prostě ty Péčka někde uložit musíte !!!!).A jelikož ten za 10-15 to rozchodí taktéž (krom toho, že vám nenahodí eggo a při rozdílu v crysis 1-3 FPS vám nestopoří užovku) ... pak nevidím důvod plakat nad tím, že jste udělali krok někde, kde to vlastně "NEPOTŘEBUJETE" ?!?!

Snad zase nejsme tak sociální stát, aby věrní fandové toho rapida na rok nekoupili, nebo se pletu ?

Skutečně to v téhle době není moc a jako jeden ze spoluviníků na tom, že rapid inovoval free-download, Vás do toho nechci nutit ... ale rád bych, aby se někteří alespoň zamysleli, jestli se to třeba přeci jen nevyplatí.

*Vždyť většina z vás těch 125CZK prokouří za 1-2 dny, nebo propije za 1/2 noci v baru, případně to dá "ženě" za 1/10 orálního sexu (kterej mu může být příjemnější, než těch 20Tb dat ročně, beru ...) ... měsíčně vás to snad nezabije ne ??

Jestli ano, omlouvám se že jsem se narodil v této Chudé Postapokalipticko-komunistické zemi plné hnědočechů a lidí, kteří musí mít všechny GOOD věci za těžký prachy, ale "pitchoviny" za hubičku si prostě nedopřejí, ikdyby jim to chlup z podpaží vytrhlo.... nicméně miluju ohlasy typu :

*PITCHO WOE NÉ - PŘECI TO JSOU 4 litry BENÁLU MÉSÍČNĚ A MÁ TĚŽKÁ ROZMAZLENÁ DUPA TĚCH 80km/měsíc PROSTĚ NENACHODÍ WOE ... KDE TO ŽIJEŠ ???

Spíše, kde to žijete vy lidi ... opominuli to, že 99% věcí co taháte z rapida = krádež .... stále to máte ZDARMA a ještě vás nějaké věci dokážou naštvat stejně, jako když vám holčička napovídá, že máte malého adolfa, a přitom se svým indiánem chlubíte před kamarády uctihodnými 15cm i s natažením srostlé předkožky ....

Ach bože ....
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Uživatelský avatar
erty123456
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 346
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod erty123456 » 08 črc 2008 07:10

Musím také reagovat, ale po tomhle už není snad ani na co, napsal si to krásně, líp už to snad ani nejde vyjádřit. Naprosto sluhlasím.
upraveno - předchozí příspěvek se necituje - Weslo
Asus K55VJ

ower95
Level 3
Level 3
Příspěvky: 475
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod ower95 » 08 črc 2008 07:51

tady měl někdo volnou noc na psani :)

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Owner » 08 črc 2008 08:30

NO , já jsem sťastný ,že nemusím vyplňovat ty kočky a navíc čekání ¨se odvozuje od velikosti souboru.

Např. 80mb - 45s
245kb - 0s
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
Romaine
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1754
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod Romaine » 08 črc 2008 09:10

Některé lidi tu fakt nechápu. Já to třeba zaplacený mám a stejně taky stahuju přes free něco a navíc toto téma bylo hlavně informační pro ty co prostě stahují free, že je to jinak a tak to má fungovat ne? Proč furt někomu vnucujete placenou verzi a hlavně takovým způsobem!!! Sou lidi, co se jim to opravdu nevyplatí kvůli 10 Giga, co stáhnou za den a pak už zas dlouho nic si platit prémium a od toho je ten free. Třeba díky tomuto tématu tady nebudou tolik narůstat nesmyslná témata o rapidu. Zkuste trochu potrápit hlavu, než začnete nadávat.
Acer TimelineX 4820T - OS: Windows 7 HP x64. / HTC Wildfire S Purple
*Když píšu bez diakritiky, tak jsem tu přes mobil!

Uživatelský avatar
matko
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 367
Registrován: duben 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Rapidshare inovoval free download

Příspěvekod matko » 08 črc 2008 09:16

No ja mam 1mbps takze ja to skoro ani necitim :D
raaaapid !!!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (inet)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti